Pridať inzerát

Práca s prírodnou kozmetikou BODHI® - part time

Bodhi s.r.o. - www.bodhispa.sk

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hviezdoslavovo námestie, Staré Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 - 9 EUR/hod.Fixný plat + % z obratu firmy.
  • Termín nástupu: NOVEMBER 2021
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budovanie novej kvalitnej značky v segmente prírodnej SPA kozmetiky. Správa e-shopových objednávok, práca s tovarom, práca v sklade, balenie a expedovanie zásielok, kontakt so zákazníkmi. Starostlivoť o firemných zákazníkov B2B. Administrácia e-shopu a pomoc pri správe blogu, socialných sietí a marketingových kampaní.

Fixný plat + % z obratu firmy.
Odborné školenia a kurz Aromaterapie.
Vstupy do SPA 2x ročne zadarmo, Teambuilding.
Flexibilná pracovná doba a atmosféra malej firmy v centre mesta
Vzorky a iné zamestnanecké výhody.

Ak ťa táto ponuka práce zaujala a chceš sa dozvedieť viac, kontaktuj nás:
• telefonicky +421904348345
• emailom pošli tvoje CV na maria.molnarova@bodhispa.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

E-COMMERCE, BEAUTY, SPA atd.

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti s admistráciou e-shopu a prehľad v segmente e-commerce
• prehľad v segmente beauty care, wellness & SPA
• základy Aromaterapie
• administratívne úkony, znalosť word, excel na pokročilej úrovni
• cudzie jazyky: pokročilá angličtina alebo nemčina
• predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícií min. 3 roky
• práca na dohodu alebo živnosť
• záujem o
• cit pre detail

BODHI® Herbal SPA je značka prestížnej prírodnej kozmetiky z Thajska, ktorá už 7 rokov pôsobí na SR&CZ trhu. Nájdete nás na www.bodhispa.sk a www.bodhi.cz.

Bodhi je prírodná kozmetika zo 73 rastlinných a bylinných extraktov a čistých esenciálnych olejov pre harmóniu tela a duše. Výrobky Bodhi Herbal SPA sú vyrábané podľa tradičných bylinných receptov a zdravých prírodných ingrediencií. Harmonizujte Vaše telo i zmysly.

Adresa spoločnosti

Bodhi s.r.o.
Hviezdoslavovo. nám 14
81101 Bratislava
www.bodhispa.sk

Kontakt