Web& Digital Content Manager - BODHI® - part time / Online marketing

Bodhi s.r.o. - www.bodhispa.sk

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hviezdoslavovo námestie 14, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 600 EUR/mesiacodmeny na základe dosihnutých tržieb a osobných výsledkov, vianočné odmeny, darčeky.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného web content manažéra/ manažérku s backgroundom webpublishera a brand kreatívca s grafickým cítením, ktorý/á bude spravovať, designovať a fotografovať digitálny obsah pre naše nové oddelenie online marketingu a weby www.bodhispa.sk a www.bodhi.cz, www.amazon.de/bodhispa na part-time.

VAŠOU ÚLOHOU BUDE:
- Príprava, Editácia a správa digitálneho obsahu www.bodhispa.sk a www.bodhi.cz, www.amazon.de/bodhispa atd
- WEB DESIGN, UX a Správa CI/Brand image databáz
- Správa online kampaní resp komunikácia s digital agentúrou
- Tvorba produktových konceptov a kampaní, vrátane produktovej fotografie
- Správa Bloggu a riadenie Social medií
- Príprava obsahu pre Direct mailing a podpora CRM
- Projektový management
- Analýzy a reporting z digitálu a online

PONÚKAME:
- Vysoko kvalifikovanú pozíciu v oblasti BEAUTY / FASHION / SPA
- Zázemie medzinárodnej spoločnosti
- Mladý dynamický tím
- Skrátený úväzok 20h týždeň (part-time)
- Nástup možný hneď
- Práca priamo v centre starého mesta s možnosťou Home office 1 deň
- Bonusy a prémie
- Zľavy na produkty Bodhi

Zľavy na produkty Bodhi, vstupy do najlepsšich SPA, voľné piatky, flexibilná pracovná doba, dovolenka, možnosť operatívneho home office.

Informácie o výberovom konaní

práca na živnosť alebo pracovnú dohodu
Čiastočný úväzok (špecifikovaný na pohovore)
termín nástupu: marec

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

E-COMMERCE, DESIGN, MARKETING, SPA, OBCHOD, IT

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML 5 - pokročilý
CSS - expert
Adobe Photoshop - pokročilý
Adobe InDesign - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

E-commerce, DIGITAL MARKETING, GRAFICKÝ DIZAJN, WEBDESIGN
5

- skúsenosti min. 5 rokov na obdobnej pozící
- nadhľad v oblasti BEAUTY / FASHION / SPA
- odborná znalosť web publishingu na blogoch a socialných sieťach,
- Vynikajúca znalosť Digital Marketingu, SEO, UX a HTML, CSS.
- Znalosť Adobe Photoshop, grafické cítenie
- štylistické a gramatické znalosti,
- anglický jazyk pokročilý, ďalšie jazyky výhodou

Bodhi Herbal SPA je značka prestížnej prírodnej kozmetiky z Thajska, ktorá už 7 rokov pôsobí na SR&CZ trhu. Nájdete nás na www.bodhispa.sk a www.bodhi.cz.

Bodhi je prírodná kozmetika zo 73 rastlinných a bylinných extraktov a čistých esenciálnych olejov pre harmóniu tela a duše. Výrobky Bodhi Herbal SPA sú vyrábané podľa tradičných bylinných receptov a zdravých prírodných ingrediencií. Harmonizujte Vaše telo i zmysly.

Adresa spoločnosti

Bodhi s.r.o.
Hviezdoslavovo. nám 14
81101 Bratislava
www.bodhispa.sk