Pridať inzerát

Vodič

BOCHVILL, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 890 EUR/mesiacmzda vyplácaná alikvótne podľa počtu odrobených dní, odmeny na základe HV spoločnosti
  • Termín nástupu: marec 2022
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nakládka tovaru v našom sklade v Bratislave, rozvoz tovaru našim zákazníkom na firemnej dodávke(Renault Master), vykládka tovaru v sklade zákazníka, zabezpečenie potvrdenia dodacích listov a ich doručenie na na centrálu spoločnosti v Bratislave

Práca na 2 dni v týždni (dohoda na konkrétnych dňoch možná).

Práca pre človeka, ktorý je rád v pohybe a vyhovuje mu práca nie na celý týždeň.
Vhodné najmä pre mužov, ktorí si chcú privyrobiť popri práci resp. k dôchodku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Práca pre uchádzača s vodičskými skúsenosťami, skúsenosť s dodávkami vítaná.

stabilná obchodná a distribučná spoločnosť v oblasti predaja potravín a drogérie

Počet zamestnancov

1 zamestnanec