Pridať inzerát

Vodič MKD aj SOLO

BoBo, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiaczáklad + príplatky + variabilná zložka + stravné
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič medzinárodnej kamiónovej dopravy skupín C+E.
Hľadáme aj vodiča na kolečkové prepravy na skupinu C

Pre začiatočníkov, ktorí sa chcú stať vodičmi MKD, sme ochotní finančne pomôcť uhradiť získanie vodičského oprávnenia skupiny E prípadne kurz KKV.

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme aj vodiča na kolečkové prepravy na skupinu C.

Nejazdíme turnusy, jazdíme podľa 561/2006. 45 hodinová pauza vždy doma. Stabilná práca , dobrý kolektív, seriózne a férové jednanie , adekvátne ohodnotenie , pravidelné vyplácanie mzdy: 750€ brutto + príplatky + variabilná zložka + stravné ( 1300€ - 1600€ v čistom na účet ).
Nový vozový park MAN a Mercedes, ľahkotonážne súpravy, Jumbo súpravy, ťahače. Vozidlá sú pravidelne servisované v autorizovaných servisoch.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vhodné aj pre začiatočníka bez praxe - zaškolíme

Sme firma s 17 ročnou tradíciou, stabilným zázemím, prevažná časť práce kolečká SK-DE-SK, SK-FR-SK. Nejazdíme turnusy, jazdíme podľa 561/2006. 45 hodinová pauza vždy doma. Stabilná práca , dobrý kolektív, seriózne a férové jednanie , adekvátne ohodnotenie , pravidelné vyplácanie mzdy.

Adresa spoločnosti

Priemyselná 2
917 01 Trnava