Pridať inzerát

Operativní nákupčí/ Material planner

BOBCAT

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Dobříš, Česká republika
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 43 000 - 60 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?

Tato pozice je určena zejména kandidátům se zkušeností z výroby, logistiky nebo z nákupu. Stanete se součástí týmu, který zajišťuje dodávky komponentů pro výrobu. Budete jednat s tuzemskými i zahraničními dodavateli, spolupracovat s kolegy z oddělení strategického nákupu, kvality a výroby.

Hlavní činnosti

- Objednávání materiálu pro výrobu
- Potvrzování dodacích termínů
- Kontrola včasnosti dodávek
- Kontrola nedodaného materiálu
- Kontrola správnosti množství materiálu na skladě
- Kontrola faktur
- Plánování a provádění pravidelných inventur

Co byste měli znát a umět?

- Praxe v nákupu, logistice nebo plánování výroby výhodou
- Pokročilá znalost MS Office - zejména Excel
- Znalost databázových programů (SAP nebo Oracle) výhodou
- Znalost anglického jazyka na úrovni B2 (každodenní využití)
- Analytické myšlení, komunikační schopnosti, samostatnost a odolnost vůči stresu
- Chuť rozvíjet se a kariérně růst v oblasti plánování a nákupu

Co u nás získáte?

- Kariérní příležitost v mezinárodním týmu nadnárodní firmy, která řídí svůj celosvětový business ze Středních Čech a významně investuje do dalšího rozvoje

- Atraktivní finanční ohodnocení
- Každoroční valorizaci platu
- Roční bonusy

- Zajímavé finanční ohodnocení
- Týden volna navíc
- Penzijní připojištění
- Dotované stravování nebo stravenky
- Jazykové kurzy

- A spoustu dalších drobností které zpříjemňují život….

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano