Pridať inzerát

Junior Back-end programátor

Boataround

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Boataround je on-line vyhľadávač jácht vo svete, ktorý spája majiteľov lodí s klientami po celom svete.

Do nášho IT teamu hľadáme šikovného Junior Back-end Programátora, ktorý nám pomôže vybudovať rýchly a stabilný web.

Budeš sa podieľať na vývoji back-endu, vylepšovanie aplikácie a veľa ďalších zaujímavých vecí.

Budujeme unikátny technologický produkt a team schopných ľudí, ktorí sa na ňom podieľajú. V našom tech-stacku sa stretneš s PHP (Laravel), MongoDB, Redis, NodeJS, Microservice architecture a Docker-om.

Kvalitu kódu zabezpečujeme vďaka pravidelným Code Reviews a automatizovaným testom.

Ak chceš pracovať na zaujímavých veciach, baví ťa programovanie a chceš sa vypracovať na skúseného programátora, bude sa ti u nás páčiť.

- Štvrťročný bonus 15% (zamestnanecké akcie)
- 25 dní platenej dovolenky
- Kariérny rast a pravidelný mentoring
- Perfektní kolegovia a pekné kancelárie v centre mesta
- Možnosť vyskúšať si jachting
- Možnosť ďalšieho vzdelávanie a práce s modernými technológiami

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.10.2021 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Laravel (PHP framework) - Základy
Python - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Záujem o moderné technológie
- Záujem zlepšovať a učiť sa

Boataround launched in 2016 when Pavel Pribiš and Jana Esher – both ex-managers at Booking.com and sailing enthusiasts, joined forces to democratize the boat rental industry and spearhead the technological innovation in this yet to be conquered offline industry. Today, we are one of the world leaders in online yacht rental.

The secret behind Boataround’s success is its unique technology, customer support, and data-driven culture.

Boataround provides a unique UX characterized by the best price and service, which translates into high customer loyalty. The customer service centre supports Boataround customers in 26 languages and reaches the award-winning score (Trustpilot 4.8/5).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Boataround.com, a.s.
Radlinského 47
811 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavel Pribiš
E-mail: poslať životopis