Pridať inzerát

Advokátsky/a koncipient/ka

bnt attorneys in CEE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Cintorínska 7, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac- mzdové podmienky od 1200,- € podľa skúseností
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozhodol si sa rozvíjať svoj profesný potenciál v advokácii? Chceš získať prax a pracovať na zaujímavých a komplexných projektoch v oblasti sporovej agendy, teda najmä zastupovania klientov pred súdmi (vrátane tých arbitrážnych), pri mimosúdnych rokovaniach, ako aj v oblasti pracovno-právnej agendy? Vieš komunikovať v nemčine?
bnt attorneys in CEE je tým správnym miestom!

Aby si sa každý deň rozvíjal a nestagnoval v jazykových znalostiach, tvoja pracovná komunikácia bude aj v nemeckom jazyku, keďže tvoje portfólio budú tvoriť prevažne nemecky komunikujúci klienti. Príprava stanovísk, zmlúv a inej právnej dokumentácie v nemčine bude súčasťou tvojej práce.

Čo Ti ponúkame?

- office v centre Bratislavy s výhľadom na mesto,
- stabilita v medzinárodnej spoločnosti,
- profesionálne prostredie a priateľskú podporu všetkých kolegov,
- možnosti ďalšieho vzdelávania (hodiny cudzieho jazyka, účasť na medzinárodných konferenciách, interné Practice Groups),
- Multisport karta,
- pravidelné teambuildingy a v neposlednom rade
- kolegov, ktorí deň začínajú až po spoločne vypitej kávičke.

Informácie o výberovom konaní

Ak sa nevieš rozhodnúť, navštív našu stránku www.bnt.eu

V prípade, že ťa pracovná ponuka zaujala, pošli svoj životopis na email: kristina.pinkalska@bnt.eu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej advokátskej kancelárii. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritéria. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické (Mgr.)

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba očakávame?

- aktívna znalosť nemeckého jazyka na odbornej úrovni je nevyhnutnosťou,
- samozrejmosťou je plynulá komunikácia v anglickom jazyku,
- prax v advokátskej kancelárii (vrátane práce právneho asistenta) určite oceníme,
- ochotu učiť sa nové veci,
- pracujeme ako team a nie ako jednotlivec.

S tímom viac než 120+ advokátov a právnikov pôsobiacich výlučne v právnych systémoch krajín strednej a východnej Európy má bnt international na úrovni medzinárodných kancelárií v regióne CEE jedinečnú pozíciu.
Naše pobočky nájdete v nasledovných mestách: Bratislava, Budapešť, Bukurešť, Minsk, Norimberg, Praha, Riga, Sofia, Tallin, Timisoara, Vilnius, Varšava.
Tím bnt Bratislava tvorí vyše dvadsať kolegov, ktorí svojim profesionálnym prístupom, excelentnou jazykovou vybavenosťou a bohatými skúsenosťami poskytujú klientom kontinuálne kvalitné právne poradenstvo na vysokej odbornej úrovni a to najmä v oblastiach M&A a obchodného práva, práva týkajúceho sa Real Estate, Life Sciences & Pharma, pracovného práva, konkurzu a reštrukturalizácie, zastupovania pred súdmi a v rozhodcovskom konaní.
Dôkazom kvality nášho poradenstva sú každoročné odporúčania v medzinárodných ratingových agentúrach Legal500 a Chambers and Partners. bnt attorneys in CEE Bratislava zároveň získala ocenenie Nadácie Pontis za výnimočný prínos v oblasti Pro bono aktivít.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Cintorínska 7
811 08 Bratislava