Pridať inzerát

Flow Manager

BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kuzmányho, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na naše oddelenie Operation Support hľadáme do tímu kolegyňu/kolegu, ktorý bude predovšetkým zaisťovať predpovedanie toku („flow“) kontaktov (ich celkový objem a vzor), ktoré majú byť spracované prevádzkovými oddeleniami.

Čo momentálne "Flow Manager" u nás robí?
• Stanovuje plán predpokladaných tokov („flows“) na celý rok s úpravou na M-1 mesiac pri zohľadnení preplnenia („overflow“) hovorov a IVR.
• Aktualizuje predpoklady prichádzajúcich kontaktov podľa dostupných informácií na zebezpečenie prevádzok
• Definuje potrebné zdroje pre pokrytie kapacity prevádzok.
• Poskytuje plán nevyhnutného počtu zdrojov po dobu troch mesiacov podľa potrieb oddelenia.
• Identifikuje riziká spojené s nedostatočným pokrytím potrieb a navrhuje riešenia manažérovi DPP a ostatným zodpovedným vedúcim, teamleadrom za účelom zabezpečenia kontinuity poskytovania služieb.
• Plánuje kampane v spolupráci s vedúcimi oddelení, v prípade potreby aj s funkčným manažérom konkrétnej kampane.
• Analyzuje odchýlky medzi očakávanými a skutočnými tokmi hovorov, identifikuje príčiny týchto odchýlok a informuje manažéra, vedúcich oddelení a TL s navrhovaným nápravným opatrením.
• Analyzuje štatistiky toku hovorov Call centra, pobočiek BA a ZA
• Pripravuje predpoklady tokov zložiek v celom procese spracovania Pôžičky Cetelem až po jej finálne rozhodnutie na Grantingu.
• Vytvára i technický reporting (upozornenia, zvláštne javy atď.).
• Podieľa sa na rozvoji Self Care v rámci firmy.
• Poskytuje analýzu toku prijatých hovorov (kvantitatívnu i kvalitatívnu) a navrhuje zlepšenia pre nastavenia nástrojov riadenia týchto tokov s dopadom na produkciu jednotlivých oddelení.

Zaujala Ťa ponuka? Pošli životopis ešte dnes!

- Budeš súčasťou veľkej finančnej skupiny - pobočky zahraničnej banky
- Stravné vo výške 4,50€ Ti plne hradíme, žiadne zrážky zo mzdy.
- Dovolenku má rád každý, aj my. Preto Ti jej dáme ešte o 5 dní viac.
- Si fakt šikovný/á? Ukáž sa nám a my Ti otvoríme dvere v rámci celej spoločnosti.
- Potrpíme si na kvalitnom zaškolení, aby si to všetko zvládol/zvládla a navyše budeš mať okolo seba kolegov, ktorí Ti vždy pomôžu.
- Systém cafeteria poznáš? Počas pracovného pomeru zbieraš body, aby si ich mohol využiť, na čo budeš chcieť.
- Loyality Bonus - jednoduché. Čím dlhšie si u nás, tým vyšší je bonus.
- Zamestnanci majú takisto možnosť využívať niektoré produkty, dokonca ešte výhodnejšie ako bežný klient
- 2x do roka môžeš využiť Sick Day
- Rád športuješ? Využi možnosť Multisport karty
- viac Ti ich radi vysvetlíme na osobnom stretnutí

Našli ste sa v tejto práci? V tom prípade nám určite pošlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v spoločnosti BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA.
Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Ako si predstavujeme novú kolegyňu/kolegu?
- základom pre nás je zodpovedný prístup k práci
- práca je pomerne samostatná a dáva možnosť veľa sa toho naučiť
- aby si v sebe mal/a zmysel pre prácu s číslami a dôraz na detail
- Tvojou veľkou výhodou (nie podmienkou) je skúsenosť v bankovníctve
- schopnosť myslieť logicky a analyticky
- vlastnosti ako flexibilita, ochota a spoľahlivosť budú viac ako vítané

Cetelem je obchodnou značkou spoločnosti BNP Paribas Personal Finance, dcérskej spoločnosti BNP Paribas Group, ktorá je lídrom v poskytovaní spotrebiteľských úverov vo Francúzsku a Európe.

Od roku 2016 sme sa stali pobočkou zahraničnej banky, špecializujúca sa na poskytovanie spotrebiteľských úverov : nákup na splátky, osobné pôžičky a kreditné karty.
Cetelem sa spája s inováciami v oblasti spotrebiteľského financovania. Ako prví sme uviedli na trh nový distribučný kanál pre úverové produkty. Vďaka jedinečnej technológii umožňujeme získať pôžičku cez Internet a okrem pohodlia vybavenia, jedinečnou výhodou je okamžitý výsledok posúdenia, ktorý žiadateľovi poskytne systém automatického spracovania.
Našou víziou je byť prvou voľbou pre úver a pomáhame tak uskutočniť plány našich klientov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Karadžičova 2
811 09 Bratislava