Pridať inzerát

Junior Accountant

BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s.

  • Miesto práce: SKY PARK Offices - under construction, Bottova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac13. plat, príspevok na stravu a iné

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do strategického oddelenia našej spoločnosti hľadáme kolegyňu/kolegu, s chuťou pracovať s číslami a precízne sledovať detaily pri ich spracovaní. Daná pozícia je plná nových výziev, ktorými môžete nadobudnúť nové skúsenosti a na ich základe dosahovať ďalší odborný rast v našej spoločnosti.

Vašou pracovnou náplňou bude:
Samostatné účtovanie bežných účtovných operácií
Príprava účtovných podkladov pre Senior účtovníka
Účtovanie a evidencia služobných ciest
Príprava bežného účtovného reportingu

Čakajú na Vás rôzne benefity ale najmä rodinné prostredie v úplne nových priestoroch.
* 13. plat
* Príspevok na stravu
* Zabezpečený pitný režim a občerstvenie pre zamestnancov
* Práca v mladom kolektíve
* Rôznorodosť pracovnej činnosti
* Rozmanitý druh školení
* Hodiny anglického jazyka s lektorom
* Široká škála vzdelávania
* Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so silným zázemím

Pripojte, prosím, aj súhlas so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení:

"Udeľujem spoločnosti BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s., dobrovoľný súhlas so spracúvaním mnou poskytnutých osobných údajov po dobu 6 mesiacov odo dňa ich doručenia na účely realizácie práv a povinností zamestnávateľa ako aj za účelom oslovenia s budúcou pracovnou ponukou. Tento súhlas môže byť odvolaný písomne."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

MS Excel - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s., bola založená v roku 2000 ako poisťovňa špecializovaná na poistenie schopnosti splácať v bankopoistení.

BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s. patrí do renomovanej finančnej skupiny BNP Paribas, ako dcérska spoločnosť BNP Paribas Cardif - poisťovacia divízia finančnej skupiny BNP Paribas, svetová jednotkou na trhu v oblasti poistenia schopnosti splácať finančné záväzky a jeden z 10-tich najväčších poisťovateľov v Európe pôsobiaci na 4 kontinentoch – v Európe, Ázii a Severnej a Južnej Amerike.

Dlhodobý rozvoj spoločnosti je založený na profesionalite, obchodnej spolupráci a inovatívnych prístupoch.
Spoločnosť ponúka svoje produkty v spolupráci s množstvom slovenských finančných inštitúcií – domácich i nadnárodných partnerov – najčastejšie s bankami, lízingovými spoločnosťami a spoločnosťami poskytujúcimi nákupy na splátky, osobné pôžičky alebo úverové karty.

V súčasnosti sa BNP Paribas Cardif Poisťovňa, a.s. zameriava na spoluprácu s mobilnými operátormi a retailovými obchodníkmi.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov