Pridať inzerát

Obchodno-marketingová asistentka

BNI SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galanta
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiac+ odmeny
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame práce pre aktívnu a cieľavedomú obchodnú asistentku.

- aktívna podpora obchodného oddelenia,
- vyhľadávanie, oslovovanie a evidencia podnikateľov na Slovensku,
- reklama a práca so sociálnymi sieťami
- marketingová podpora a komunikácia s marketingovými agentúrami
- oboznamovanie podnikateľov s výhodami regionálnej, spolupráce
- cieľ : otváranie nových podnikateľských skupín vo významných mestách v SR

- zapojením sa do našej komunity získa kandidát množstvo kontaktov na Slovensku aj v zahraničí, s ktorými naša organizácia spolupracuje
- obchodnícke a manažérske školenia
- práca v príjemnej atmosfére

Ďakujeme za záujem o našu pracovnú ponuku. V prípade záujmu posielajte Váš životopis. Vyhradzujeme si kontaktovať uchádzačov, ktorí nás najviac zaujmú. Ďakujeme za pochopenie. V prípade, že do 21 dní nebudete kontaktovaní, považujte Vašu žiadosť za zamietnutú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Internet - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s aktívnym telefonovaním do firiem
- skúsenosti na obchodnom, alebo marketingovom oddelení
- maďarský a anglický jazyk výhodou

BNI je celosvetová networkingová organizácia #1, ktorá podporuje podnikateľov už 35 rokov. Členovia skupiny sú súčasťou komunity na vysokej podnikateľskej úrovni, ktorí sa inšpirujú, navzájom si pomáhajú a realizujú a sprostredkovávajú predaj pre ostatných členov. Skupina neprijme žiadneho ďalšieho člena z toho istého odvetvia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jókaiho ul. 24
945 01 Komárno