Pridať inzerát

Zámočník

BMI Slovensko, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mojmírovská 9, Ivanka pri Nitre
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 130 - 1 550 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej ponúkanej mzdy od 4,33€/ hodinu + 50% výkonnostných prémií ( + príplatky, prítomnostný a stabilzačný bonus). Priemerná, nástupná, hrubá mesačná mzda s príplatkami a bonusmi = 1450€/mesiac
  • Termín nástupu: 07.01.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si stabilnú prácu? Ak spĺňate nasledovné kritériá, do nášho výrobného tímu hľadáme možno práve Vás:
- Ste zodpovedný a spoľahlivý,
- máte proaktívny prístup k práci,
- ste manuálne zdatný,
- viete pracovať samostatne,
- ste ochotný pracovať na 2 zmeny,
- ovládate zámočnícke práce, zváranie, brúsenie.

- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok na závodné stravovanie
- firemné akcie
- rekondičné pobyty
- finančný príspevok zameraný na zdravie a revitalizáciu
- prítomnostný bonus a stabilizačný bonus
- zamestnanecké zľavy na firemné produkty
- odmena pri pracovných jubileách v spoločnosti
- občerstvenie na pracovisku hradené zamestnávateľom

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis na emailovú adresu: viktoria.cziborova@bmigroup.com

Tešíme sa na Vaše reakcie!

Spoločnosť sa zaväzuje uchovávať a spracúvať vaše osobné údaje v rozsahu a spôsobom, ktorý je v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a voľnom pohybe takýchto údajov a v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanik, strojár , opravár strojov a zariadení.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v ovládaní výrobných zariadení
- technické myslenie
- manuálna zručnosť
- držba odborných oprávnení - zváračské

Spoločnosť Bramac - strešné systémy, spol. s r. o., je výrobcom a predajcom kompletných strešných systémov pre šikmé strechy a ploché strechy. Spoločnosť Bramac má silné medzinárodné zázemie, je členom skupiny BMI Group.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov