Pridať inzerát

Manažér/ka pre realizáciu stavieb

BMB, s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 15.11.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie, koordinovanie činností na stavbe
• Vypracovanie cenový ponúk, tendrovanie
• Kontrola realizácie stavebných prác v súlade so stanovenými termínmi, rozpočtom a kvalitou
• Účasť na kontrolných dňoch
• Dohľad nad dodržiavaním stavebných postupov, bezpečnostných predpisov
• Zodpovednosť za dokumentáciu na fakturáciu za vykonané práce
• Reporting

• Práca v mladej úspešnej stavebnej spoločnosti
• Služobné auto, notebook
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Finančné odmeny
• Reálna možnosť profesionálneho rastu

Informácie o výberovom konaní

• Odborná spôsobilosť v stavebníctve
• Min. 3 roku skúseností
• Schopnosť čítať projektovú dokumentáciu
• Riadiace zručnosti
• samostatnosť, technické myslenie, zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Stavebná firma BMB s.r.o., vznikla na základoch dlhoročnej spolupráce ľudí, ktorých spája spoločná pracovná história a úspechy na projektoch, realizovaných na celom Slovensku, ale aj v zahraničí.
Spoločnosť má preto k dispozícii, inak nezískateľný ľudský potenciál a zdroje, v podobe profesionálov, ktorí participovali na desiatkach stavebných projektov rôznej veľkosti a náročnosti.

V rámci našej pôsobnosti preto ponúkame, celé naše know-how a to klientom, ktorí majú záujem o realizáciu moderných a kvalitných stavieb.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec