Pridať inzerát

Asistentka konateľa

Blue Max s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vajnorská 142, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 200 EUR/mesiacMzda je možné nastaviť podľa schopností, skúseností a výsledkov
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Backoffice a operatívne riadenie firmy
- Spravovanie sociálnych sietí (Facebook, Instagram, Linkedin)
- Evidencia dokumentov (fakrúry, podklady pre účtovníčku)
- Organizácia kalendára a stretnutí
- E-mailová a telefonická komunikácia s klientami a potenciálnymi klientami
- Príprava materiálov (reporty, zápisy, dokumenty)
- Dohľad nad projektami a úlohami

- Hodnotné interné, aj externé vzdelávanie zdarma
- Vysoká miera sebarealizácie a vlastného rozhodovania
- Individuálne odmeny za výsledky a nasadenie

Ďakujeme všetkým, ktorí sa prihlásia. Ozveme sa len tým vybraným uchádzačom, ktorých vyberieme do ďalšieho kola. Pohovory budú prebiehať cez telefón a cez videohovory pomocou aplikácie Zoom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

asistentka, backoffice, administratíva, alebo projektový manažér
2

Výborný time management a organizovanosť
Plná pozornosť a bezchybnosť
Spoľahlivosť a zodpovednosť
Samostatnosť a systematickosť
Proaktívny prístup
Otvorená myseľ
Orientácia na zákazníka
Časová flexibilita

Blue Max s.r.o. už 9 rokov a v 9-tich európskych krajinách prináša tréningy, ktoré firmám a podnikateľom zarábajú peniaze.
Viac na www.PeterStrcula.com, www.facebook.com/PeterStrcula, www.instagram.com/PeterStrcula, www.linkedin.com/PeterStrcula

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vajnorská 142
81102 Bratislava