Pridať inzerát

Product manager (Exponea product)

Bloomreach SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bloomreach (predtým Exponea), je líder na trhu vo svete e-commerce a postupne transformuje customer digital experience.

Do nášho produktového teamu hľadáme Produkt manažéra, ktorý bude mať vplyv na spôsob ako spoločnosti používajúce náš produkt, komunikujú a personalisujú online experience miliónov ľudí.

Konkrétne pôjde o:

• Vedenie stratégie, road mapping a prioritizácia pre daný komponent
• Zodpovednosť a prehľad počas celého životného cyklu produktu - identifikácia príležitostí, špecifikácia a development až po adopciu
• Identifikovanie problémov a potrieb klientov, hodnotnie dopadu a hodnoty vyriešenia týchto problémov a nájdenie najlepšícj riešení
• Definovanie úspešnej stratégie a stanovenie merateľných cieľov
• Koordinácia, spolupráca a komunikácia s ostatnými tímami (inžinieri, dizajnéri, product marketing a výskum)

• Finančný príspevok na stravu vo výške 110€ mesačne
• 5 dní voľna navyše
• Finančný príspevok na podporu vzdelávania (účasť na konferenciách, kurzy a iné)
• Predplatné aplikácie to Calm

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• 2+ rokov skúseností s Product managementom v B2B, alebo na podobnej pozícii v e-commerce oblasti
• Záujem o e-commerce, chuť učiť sa, zlepšovať a forward thinking
• Výhodou je analytické myslenie
• Komunikačné zručnosti

Bloomreach is the leader in commerce experience™. Our flagship product, brX, is the only digital experience platform that utilizes the full spectrum of commerce data, from product to customer, alongside content management capabilities, and AI-driven search, merchandising, and personalization in one flexible, API-first platform. We serve over 700 global brands including Albertsons, Staples, Bosch, Puma, FC Bayern München, and Marks & Spencer, and power $200 billion in digital commerce experiences annually.

Our mission for our team is to make careers at Bloomreach the most impactful professional experience of people’s lives. Bloomreach is committed to a diverse and inclusive workplace. At Bloomreach we have created a safe space and actively encourage Bloomreachers to bring their whole selves to work, embracing what makes each person in our company unique.

For more information, visit Bloomreach.com, follow us on Twitter @Bloomreach_tm, or on LinkedIn at http://www.linkedin.com/company/bloomreach.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov