Pridať inzerát

Vodič nepravidelnej autobusovej dopravy v krajinách EÚ

Blaguss Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Nemecko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 800 EUR/mesiacPriemerná mzda našich vodičov je v rozmedzí od 1200€ do 1800€ vrátane diét. Výška diét je 45€ /deň.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Preprava osôb v zájazdovej doprave pre tuzemskú a zahraničnú klientelu v krajinách EÚ.
• Poriadok a precíznosť v starostlivosti o pridelené vozidlo.
• Príjemné a nekonfliktné správanie/ vystupovanie voči klientom.
• Profesionálny prístup a reprezentácia firmy.

• firemné oblečenie
• služobný mobilný telefón
• moderný vozový park (Mercedes, Setra)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

D

Počet rokov praxe

1

Skupina Blaguss poskytuje prostredníctvom 400 vozidiel najvyššej kvality profesionálne služby autobusovej dopravy v strednej a západnej Európe s 90-ročnou tradíciou. S priemerným vekom vozového parku tri roky sa radíme medzi najmodernejšie autobusové spoločnosti v Európe. Blaguss Slovakia s.r.o. ako dcérska spoločnosť rakúskej spoločnosti Blaguss Reisen spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu, profesionalitu a bezpečnosť.
V súčasnosti zabezpečujeme pohodu cestujúcich vodičmi v 27 krajinách prostredníctvom flotily Blaguss a diaľkových autobusov Flixbus.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov