Pridať inzerát

Junior controller / asistent finančného riaditeľa

Blaguss Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské nivy 70, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacOd 900 EUR brutto pri zamestnaní na TPP, plat môže byť vyšší v závislosti od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: 1.8.2021 resp. dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca s číslami a analýza dát? Si dobrý v Exceli?
Rád hľadáš riešenia problémov? Chcel by si pracovať v doprave?

• Kontrola zostáv, hľadanie rozdielov, analýza trendov
• Extrahovanie údajov z rôznych dátových zdrojov (XLS exporty z rôznych softvérov), ich kontrola, analýza a porovnanie, identifikácia chýb
• Tvorba reportov a podkladov pre rozhodovanie tímu a manažmentu
• Príprava podkladov pre reporting
• Príprava podkladov pre účtovné operácie a účtovnú závierku

• zázemie stabilnej medzinárodnej firmy
• zľavy na cestovanie
• plne hradené stravné lístky
• práca v mladom kolektíve
• flexibilná pracovná doba
• možnosť profesionálneho rastu
• možnosti zvyšovania odbornej aj jazykovej kvalifikácie (odborné školenia a jazykové kurzy)

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj životopis.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov pozvaných na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Zvyšné programy MS Office a Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• precíznosť, zmysel pre detail a poriadok
• samostatnosť a zodpovednosť
• znalosť podvojného účtovníctva a skúsenosti s prácou v účtovnom softvéri výhodou, nie však podmienkou
• znalosť SQL alebo iných databáz nie je potrebná

Pozícia je vhodná aj pre študentov 3.-5. ročníka VŠ (možný čiastočný úväzok).

Skupina Blaguss poskytuje služby pravidelnej a nepravidelnej autobusovej dopravy v strednej a západnej Európe s 90-ročnou tradíciou. S priemerným vekom vozového parku tri roky sa radíme medzi najmodernejšie autobusové spoločnosti v Európe. Spoločnosť Blaguss Slovakia s.r.o., ako dcérska spoločnosť rakúskej firmy Blaguss Reisen, vznikla v roku 2000 so sídlom v Bratislave a ihneď sa zaradila medzi dynamicky sa rozvíjajúce spoločnosti v autobusovej doprave.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské nivy 70
821 05 Bratislava