Pridať inzerát

Nočný Dispečer (autobusová doprava)

Blaguss Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacvýška mzdy je uvádzaná ako minimálna hranica, finálna mzda závisí od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: ihneď, dohoda

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozdeľovanie práce medzi vodičov, organizovanie a koordinovanie prepráv s ohľadom na hospodárnosť
- sledovanie priebehu prepráv, operatívne riešenie vzniknutých situácií (aj v maďarskom jazyku)
- práca v noci a počas víkendov
- po zaškolení práca z domu, 1x za týždeň na firme

- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- mobilný telefón
- firemný notebook
- práca z domu

Záujemcov o uvedené pracovné miesto, prosíme o zaslanie svojho životopisu v slovenskom jazyku.
Vopred ďakujeme za prejavený záujem, ale kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Predchádzajúca skúsenosť na pozícii dispečera/disponenta v oblasti dopravy výhodou.
- Veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti, odolnosť voči stresu, zodpovednosť, lojálnosť, samostatnosť, flexibilita, ochota učiť sa, zmysel pre tímovú prácu.
- Aktívna znalosť maďarského jazyka je PODMIENKOU.
- Znalosť anglického/nemeckého jazyka je výhodou.

Skupina Blaguss poskytuje služby pravidelnej a nepravidelnej autobusovej dopravy v strednej a západnej Európe s 90-ročnou tradíciou. S priemerným vekom vozového parku tri roky sa radíme medzi najmodernejšie autobusové spoločnosti v Európe. Spoločnosť Blaguss Slovakia s.r.o., ako dcérska spoločnosť rakúskej firmy Blaguss Reisen, vznikla v roku 2000 so sídlom v Bratislave a ihneď sa zaradila medzi dynamicky sa rozvíjajúce spoločnosti v autobusovej doprave.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské Nivy 70
821 05 Bratislava