Pridať inzerát

Vodič pravidelnej medzinárodnej autobusovej dopravy

Blaguss Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 522 EUR/mesiacBRUTTO mesačná mzda na TPP sa pohybuje v rozmedzí 855 EUR (čo je minimálna mzda BRUTTO) až 1800 EUR v závislosti od linky, počtu odpracovaných dní a pracovného úväzku, diéty, rakúska minimálna mzda=15,36 EUR/hod, nemecká minimálna mzda=9,50 EUR/hod, francúzska minimálna mzda=10,25 EUR/hod
  • Termín nástupu: ihneď, dohoda
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov autobusu v pravidelnej medzinárodnej doprave.

- firemné oblečenie
- služobný mobilný telefón
- mladý vozový park

V prípade záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu prosím zašlite žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu so stručným životopisom na emailovú adresu: inemcikova@blaguss.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

D

Skupina Blaguss poskytuje služby pravidelnej a nepravidelnej autobusovej dopravy v strednej a západnej Európe s 90-ročnou tradíciou. S priemerným vekom vozového parku tri roky sa radíme medzi najmodernejšie autobusové spoločnosti v Európe. Spoločnosť Blaguss Slovakia s.r.o., ako dcérska spoločnosť rakúskej firmy Blaguss Reisen, vznikla v roku 2000 so sídlom v Bratislave a ihneď sa zaradila medzi dynamicky sa rozvíjajúce spoločnosti v autobusovej doprave.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské Nivy 70
821 05 Bratislava