Pridať inzerát

Skladový pracovník- retrakár Senec (aj s ubytovaním)

BLADE P.S.,s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 100 EUR/mesiac750€ fix + odmeny od min.100€ -350€ bonusy
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca vhodná pre mužov
- VZV preukaz Tr.:I, Druh: W1, W2 (pri pozícii retrakár)
- manipulácia s tovarom
evidenčný aj fyzický príjem a výdaj tovaru v sklade
vychystávanie tovaru podľa objednávok
uskladňovanie prijatého tovaru
práca s vzv vozikom (retrak)
práca na zmeny, striedanie práce na krátky týždeň a dlhý týždeň
- pickovanie (vychystávanie objednávok), balenie a expedícia tovaru
- práca so skenerom
- Výdaj a kontrola tovaru zo skladu pomocou ručného skenera
- Vykladanie a nakladanie tovaru do vozíka, manipulácia s tovarom, práca v sklade,
- úlohy podľa pokynov zodpovednej osoby na prevádzke
- práca na 2 smeny (07-19,19-07)
- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti

základná zložka mzdy 850€ (750€ fix + odmeny od min.100€ -350€ bonusy) až 1100€ v priemere
Gastro-lístky v hodnote - 3,83€
týždenné zálohy - 40€
BONUS za odporučenie známeho
UBYTOVANIE v prípade potreby vieme zabezpečiť

Doprava do zamestnania zabezpečená z okolia:
Jahodná, Tomášikovo, Vozokany, Dolné Saliby, Horné Saliby, Matúškovo, Mostová, Čierny Brod, Čierna Voda, Košúty, Sládkovičovo, Veľké Úľany, Jelka
Šaľa, Šaľa - Veča, Galanta,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- flexibilita, samostatnosť
- zodpovednosť
-oprávnenie na vedenie VZV W1, W2 nutnosť
prax min 1rok
V prípade neplatného VZV preukazu vieme OBNOVIŤ

Balenie, manipulácia, triedenie, evidencia, paletovanie zásielok, etiketovanie, fóliovanie a export tovaru k zákazníkovi.

Baliace služby tvoria primárnu časť nášho portólia služieb. Zabezpečujeme baliacu kapacitu podľa požiadaviek klienta a s tým spojené ostatné činnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov