Pridať inzerát

Pracovník recepcie

Black Swan Investment Fund 1, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Opletalova 100, 841 07 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 930 EUR/mesiacvrátane príplatkov za prácu cez víkend a v noci
  • Termín nástupu: čo najskôr
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✓ evidencia ubytovania a odubytovania hostí za daný deň, zaznamenávanie zmien do rezervačného systému;
✓ kontrola vstupu jednotlivých osôb do objektu;
✓ vybavovanie telefonických objednávok ubytovania;
✓ obsluha elektronickej registračnej pokladne, príjem a výdaj hotovosti;
✓ kontrola dodržiavania ubytovacieho poriadku;
✓ monitorovanie objektu a jeho vnútorných priestorov prostredníctvom monitoru napojeného na kamerový systém;
✓ iné obslužné a pomocné činnosti spojené s chodom a prevádzkou ubytovne (obsluha skladu, práčovne a pod.);
✓ v nočných zmenách pravidelné obchôdzky objektu ubytovne.

bezplatné ubytovanie na ubytovni (v prípade potreby)

✓ žiadosti o prijatie do zamestnania spolu so životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov posielajte na tudikova@workhaus.sk

✓ kontaktovaní budú len vybraní uchádzači

✓ pozícia je aktuálna po celý čas jej zverejnenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

✓ bezúhonnosť a spoľahlivosť
✓ ovládanie práce s počítačom (Microsoft Word, Microsoft Excel – základy)
✓ slušné a profesionálne vystupovanie

WORK & HOME

Pod hlavičkou WORK & HOME prevádzkujeme na západnom Slovensku niekoľko ubytovní a usilujeme sa byť prvou voľbou pre veľké medzinárodné spoločnosti. Ponúkame cenovo výhodné a pohodlné ubytovanie s rýchlou dostupnosťou do priemyselných parkov a závodov v lokalitách s dobrou občianskou vybavenosťou.

Vo WORK & HOME dbáme na individuálny prístup a vysoký štandard kvality v kategórii zamestnaneckého ubytovania. Naše ubytovne prešli rekonštrukciou a izby poskytujú naozaj kvalitné zázemie pre jednotlivcov, ako aj skupiny.

Viac o nás na www.workhome.sk

Adresa spoločnosti

Einsteinova 3692/21
851 01 Bratislava