Pridať inzerát

Referent finančného oddelenia

BK, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacVýška ponúkanej mzdy bude dohodnutá individuálne a bude sa odvíjať od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho finančného tímu hľadáme novú posilu, ktorá bude úzko spolupracovať s projektovým oddelením v rámci uvedenej pracovnej náplne:

- Administratívna podpora pre projektových manažérov
- Správa požiadaviek, dát a dokumentácie zákazníka v CAFM informačných systémoch (Chastia + AFM)
- Spracovávanie podkladov pre nadriadeného pracovníka a zákazníkov, kontrola výstupov od dodávateľov.
- Komunikácia s regionálnymi vedúcimi, prípadne dodávateľmi
- Vyhotovenie a triedenie účtovných dokladov a kontrola ich formálnej správnosti
- Účtovanie pokladničnej hotovosti, platobných kariet
- Vystavovanie odberateľských faktúr
- Kontrola a evidencia servisných listov

- moderné nové pracovisko v lukratívnej budove v centre Bratislavy
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- referral bonus za odporučenie kandidáta
- vzdelávanie zamerané na profesionálny a osobný rozvoj
- home office
- 2 x sick days/ rok
- MultiSport karta
- firemné akcie - teambuildingy, konferencie, vianočný večierok

V prípade Vášho záujmu o danú pracovnú pozíciu, nám neváhajte zaslať Váš životopis.

Vopred ďakujeme za Váš záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Chastia FM - Mierne pokročilý
Účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Referent FI / Administrátor / Podpora PM

Počet rokov praxe

1

- Zodpovednosť a samostatnoť
- Zmysel pre detail a precíznosť
- Dobré analytické myslenie
- Komunikatívnosť

Spoločnosť BK na základe svojich dlhoročných skúseností prináša svojim klientom komplexné a efektívne riešenia v oblasti technológií budov v súlade s európskymi a svetovými štandardmi. Spoločnosť má viac ako 25 ročnú históriu a svoje služby poskytuje okrem Slovenska aj na zahraničných trhoch.
Svojim klientom prinášame komplexné a efektívne riešenia v oblastiach:
- Elektroinštalácie,
- Facility management,
- Stavebné rekonštrukcie a fit-out,
- Výroba rozvádzačov,
- Nabíjacie stanice pre elektromobily.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov