Pridať inzerát

Projektant

BK, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 1 600 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- projekčná činnosť
- tvorba rozpočtov a cenových ponúk

Projekčná činnosť zahŕňa:
- fotovoltické systémy
- nabíjacie stanice
- domové a bytové inštalácie
- bleskozvodné sústavy
- prípojky NN a VN
- elektrická signalizácia požiaru
- hlasová signalizácia požiaru
- zabezpečovacie systémy a kamerové systémy
- zakreslenie projektov a skutočného vyhotovenie

Tvorba rozpočtov a cenových ponúk zahŕňa:
- tvorba výkazov, výmerov a ich kontrola
- komunikácia a stretnutia s klientmi
- hľadanie úspor a alternatívnych technických riešení
- oceňovanie komodít u našich dodávateľov
- tvorba komplexných rozpočtov elektroinštalácií v objektoch

- moderné nové pracovisko v lukratívnej budove v centre Bratislavy
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- ročný bonus na základe pracovného výkonu až do výšky štyroch platov
- refferal bonus za odporučenie kandidáta od 500 do 1500eur ( v závislosti od úrovne pozície)
- vzdelávanie zamerané na profesionálny a osobný rozvoj
- home office
- 2 x sick days/ rok
- MultiSport karta
- firemné akcie - teambuildingy, konferencie, vianočný večierok
- mobilný telefón a notebook

Ak Vás naša ponuka zaujala, svoju žiadosť a profesijný štruktúrovaný životopis môžete zaslať e-mailom na nižšie uvedený kontakt. Na pohovor budú ďalej pozvaní len vybraní uchádzači. V prípade, že sa Vám neozveme, ešte raz Vám ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- odborná spôsobilosť podľa §22, alebo §23 vyhlášky MPSVaR č. 508ú2009 Z.z.
- samostatnosť
- analytické a technické myslenie
- výborné komunikačné schopnosti, flexibilita

Spoločnosť BK na základe svojich dlhoročných skúseností prináša svojim klientom komplexné a efektívne riešenia v oblasti technológií budov v súlade s európskymi a svetovými štandardmi. Spoločnosť má viac ako 25 ročnú históriu a svoje služby poskytuje okrem Slovenska aj na zahraničných trhoch.
Svojim klientom prinášame komplexné a efektívne riešenia v oblastiach:
- Elektroinštalácie,
- Facility management,
- Stavebné rekonštrukcie a fit-out,
- Výroba rozvádzačov,
- Nabíjacie stanice pre elektromobily.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov