Pridať inzerát

Elektromechanik

Bizzcom s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bučany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 400 EUR/mesiacminimálne od 1 000 eur btt mesačne (pri skúsenostiach z automatizácie 1 200 eur btt a viac, dohodnutá finálna suma bude vyššia, v závislosti od relevantných skúseností kandidáta) príplatok zodpovedný montážnik - 100 eur/mesačne
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si dobrý a skúsený elektrotechnik, máš blízko k oblasti, prípadne priamo skúsenosť z oblasti automatizácie a robotizácie, chceli by sme ťa osloviť pre prácu u nás na odd. montáže.
Budeš súčasťou projektového tímu - konštruktéri, elektroprojektanti, automatizéri, robotici, ktorý sa podieľa na zhotovení, doladení a spustení automatických a poloautomatických liniek, jednoúčelových zariadení, robotických buniek a celkov.
Získaš tak možnosť byť v kontakte s najnovšími technológiami, ďalej sa špecializovať a rásť vo svojom odbore, uplatniť svoju kreativitu, logiku a technické myslenie pri návrhoch riešení a optimalizácii fungovania strojov.
Náplň práce:
-Montáž mechanických a pneumatických komponentov podľa technickej dokumentácie
-Montáž a zapájanie káblov a elektro komponentov podľa technickej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou a normami
- Zapájanie elektrorozvádzačov podľa príslušnej normy a technickej dokumentácie
- Implementácia zariadení u zákazníka
- Testovanie a údržba implementovaných strojov a zariadení
- Identifikácia jednoduchých porúch a ich odstraňovanie
- Realizácia servisných zásahov
- Práca na 1 zmenu (víkendy výnimočne)

Práca s modernými technológiami v oblasti automatizácie
Prototypová (zákazková) výroba
Odborný a profesijný rast
Práca v mladom kolektíve a rodinnom prostredí
Bonusy - 70 eur dochádzkový bonus, ročný bonus, mimoriadna odmena
Balík zamestnaneckých benefitov (napr. stravný lístok hradený v plnej sume zamestnávateľom, bonusy pri prac.jubileách, pri narodení dieťaťa)
Firemné akcie – pre rodiny zamestnancov

Sme radi, ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť Bizzcom s.r.o. je rozvíjajúca sa spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie a robotiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike v zmysle vyhlášky MPSVR č. 508/2009 Z. z. § 22
- Prax v odbore elektrotechnik podmienkou
- Samostatný a precízny v realizovaní prác

Spoločnosť Bizzcom je inovatívna a progresívna, zameraná na vývoj, dizajn a realizáciu strojných zariadení pre priemysel (vrátane aplikácií Industry 4.0), v oblasti automatizácie a robotiky. Vďaka vlastnému oddeleniu dizajnu prichádzame s novými inováciami v technológiách a navrhovaných riešeniach pre našich zákazníkov.
Sme slovenská spoločnosť, založená v roku 2007 (cca pár desiatok zamestnancov). Dnes sa pohybujeme na úrovni 80 zamestnancov. V roku 2018 sme sa presťahovali do nových zrekonštruovaných priestorov v Bizzparku, v Bučanoch.
Sme spoľahlivým dodávateľom pre viacerých renomovaných zákazníkov z oblasti automotive, potravinárskeho či farmaceutického priemyslu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov