Pridať inzerát

Administrátor reštauračného systému

Bite&Byte s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Plynárenská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena do Bite&Byte

- náš kolektív je dynamický a odvážny
- milujeme výzvy a naše ciele sú svetové
- máme pozítivny mindset, príjemné pracovné prostredie a dodržujeme work-life balance
- sme orientovaní na výsledok, ale chápeme, že k nemu vedie dlhá a kľukatá cesta

Potrebujeme niekoho kto:
- je komunikatívny, samostatný a je odhodlaný hľadať riešenia,nie výhovorky
- má “common sense” a baví ho práca za počítačom

Náplň práce:
- správa reštauračného softvéru prepojeného s našou aplikáciou
- príprava kalkulačných listov
- vedenie evidencie skladového hospodárstva
- správa a prezentácia aktuálnej ponuky v E-shope a POS
- backlog objednávok a správa platobnej brány
- komunikácia so zákazníkmi prostredníctvom chatovej aplikácie

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Bite & Byte, to je mladý dynamický kolektív zameraný na dosahovanie vytýčených cieľov. Naša firemná kultúra je pre nás dôležitá a je zameraná na dosiahnutie kombinácie efektívnosti, motivácie a osobného ohodnotenia. Našou filozofiou je určovať zamestnancom ciele a poskytovať im nástroje, s pomocou ktorých ich môžu dosiahnuť. Preto v našej spoločnosti nájdu uplatnenie motivovaní a dynamickí ľudia, ktorí sa neustále snažia zlepšovať vo svojej práci.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bite & Byte s. r. o.
Plynárenská 3
821 02 Bratislava

Kontakt