Pridať inzerát

Interný recruiter pre službu Bistro Kuriér

Bistro.sk a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nivy Tower, Mlynské nivy, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacFinálna mzda sa môže líšiť, bude predmetom diskusie počas výberového konania a závisieť bude od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť priamo zapojený do fungovania Bistro.sk? Máš nadšenie pre nábor uchádzačov a prácu s nimi? Potom čítaj ďalej!

Náš príbeh
S viac ako 99 miliónmi zákazníkov v 22 krajinách je Just Eat Takeaway.com globálnym hráčom na poli food-tech firiem. Spájame zákazníkov od Amsterdamu po Auckland s jedlom, ktoré milujú. Ako biznis, ktorý rastie, potrebujeme doplniť tím o zapáleného kandidáta v oblasti ľudských zdrojov a náboru kuriérov pre celoslovenskú službu Bistro.sk

Všetko o pozícii:
Koordinácia kandidátov v náborovom procese
Komunikácia s uchádzačmi o ich stave v náborovom procese
Zbieranie a triedenie potrebných dát od kandidátov
Podpora administrácie pri začlenení sa nového kandidáta do tímu
Plánovanie a realizácia onboardingu

V Bistro.sk ponúkame možnosť prejaviť svoje schopnosti, a zdokonaliť sa v nich vo svetovej firme pôsobiacej na trhu online objednávania a doručovania jedál. Ponúkame kreatívne, dynamické a inovatívne prostredie, v ktorom podporujeme našich zamestnancov na ceste za úspechom. Si pripravený pridať sa k nám do tímu? Pošli nám svoj aktuálny životopis!

- príspevok na vybavenie domácej kancelárie
- sickdays

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Sheets - Mierne pokročilý
Google Workspace - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Recruiter

Počet rokov praxe

1

Skúsenosti a zručnosti, ktoré od teba očakávame
Skúsenosti v oblasti vysoko frekventovaného náboru alebo zákaníckého servisu na úrovni aspoň 1 rok
Plynulá angličtina
Schopnosť analyzovať, spracovať a doručiť relevantné informácie z oblasti náboru ostatným členom tímu
Silná orientácia na výsledky
Znalosť onboarding procesov
Technické zručnosti, práca s rôznymi online platformami, saas službami

Bistro.sk je súčasťou medzinárodnej skupiny Just Eat Take​away​.com, ktorá pôsobí v oblasti online food deliv­ery a spája zákazníkov s viac ako 680,000 reštauráciami v 22 krajinách.

Bistro.sk je online objednávanie jedla a donáška z najširšej ponuky reštaurácií na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov