Pridať inzerát

Kuriér pre Bistro.sk - Košice

Bistro.sk a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 - 10 EUR/hod.Kuriér si vie svojou šikovnosťou zarobiť až 1 500 - 2 000 € mesačne. Je len na tebe ako si svoju pozíciu uchopíš. Za každú vybavenú objednávku garantujeme odmenu od 2,6 do 5,5 € + systém motivačných odmien (štartovací bonus 50 €, vernostný bonus 100 - 200 €, referral bonus 50 €, bonus za polep 20 €, bonus za objednávky 20 €) Výplata je každý týždeň.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď voziť jedlo hladným zákazníkom a zarábaj aj 1500€ mesačne!

Vyber si kedy chceš pracovať - sme otvorení pondelok až nedeľa od 10:30 do 21:00. Časovo flexibilná práca. Je na tebe koľko hodín v týždni odrobíš. Práca je vhodná aj ako doplnok k štúdiu, prípadne k inej práci, ale aj pre niekoho kto chce pracovať na "plný plyn".

Môžeš jazdiť na vlastnom aute, biku, e-biku, e-kolobežke.

Odmena:
Kuriér si vie svojou šikovnosťou zarobiť až 1 500 - 2 000 € mesačne. Je len na tebe ako si svoju pozíciu uchopíš. Za každú vybavenú objednávku garantujeme odmenu od 2,6 do 5,5 € + systém motivačných odmien (štartovací bonus 50 €, vernostný bonus 100 - 200 €, referral bonus 50 €, bonus za polep 20 €, bonus za objednávky 20 €) Výplata je každý týždeň.

V prípade záujmu vyplň tento formulár: www.bistro.sk/bistro-kurier

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienka:
- vlastné auto, skúter,
- vlastný smartphone,
- faktúra pre týždenne vyplácanie,
- základy angličtiny pre prácu s aplikáciou,
- zodpovedný prístup,
- príjemné vystupovanie.
- vratný depozit,

Bistro je on-line objednávanie jedla z Reštaurácii s donáškovou službou v SR.
Zákazník tak môže z pohodlia domova prehľadávať všetky donáškové služby, ktoré jedlo dovezú priamo k nemu domov.
Následne si v kľude vyberie jedlo na ktoré má práve chuť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov