Pridať inzerát

Stáž / praxe v PR agentuře

Bison & Rose s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 850 - 1 600 EUR/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete si vyzkoušet stáž v přední komunikační agentuře? Nabízíme dvoutýdenní praxi v týmu klientského servisu agentury s možností další spolupráce na DPP/DPČ či částečný úvazek všem těm, které obor PR a komunikace zajímá, kteří chtějí pracovat s odborníky a PR se v životě aktivně věnovat.

Nabízíme

  • možnost učit se od těch nejlepších v oboru
  • podílet se na zajímavé práci pro významné mezinárodní klienty a špičkové české značky
  • prostor pro další spolupráci po ukončení stáže s možností nástupu ihned
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • nadšený tým

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Adresa společnosti

Františka Křížka 362/1
Praha 7

Kontakt

Kontaktná osoba: Adéla Petrášková
Tel.: 777 202 376
E-mail: poslať životopis