Pridať inzerát

Laborantka

BIOTEC, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Horovce pri Púchove, Horovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac800 EUR + variabilná zložka . Finálna výška mzdy sa bude odvíjať od schopností, skúseností a praxe úspešného kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva základné analýzy: stanovenie sušiny, popolovín, dusíka, mastných kyselín....
- Z uvedených analýz spracováva výstupy pre odberateľov
- Vykonáva odber vzoriek
- Vykonáva výjazdy na prevádzky odberateľov
- Pripravuje prídavné látky podľa pokynov nadriadeného

Práca si vyžaduje cestovanie po prevádzkach odberateľov pobočkách preto je nutné byť aktívnym vodičom. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o ponúkanú prácu, kontaktovať budeme však len vybratých uchádzačov. Životopis s fotografiou a motivačný list zasielajte na mail: pkarasova@greencorp.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské vzdelanie chemického alebo biologického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v analytickom laboratóriu je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- praktické myslenie, samostatnosť
- precíznosť, presnosť
- spoľahlivosť
- tímová spolupráca

Spoločnosť BIOTEC energy servis, s.r.o. ako výskumná inštitúcia má momentálne vďaka svojej vedomostnej výbave a skúsenostiam priamy vplyv a dosah na 30-40% bioplynového sektoru na Slovensku. V súčasnosti v rámci blízkej kooperácie poskytujeme biologické a technologické poradenstvo 36 bioplynovým staniciam na Slovensku, v Čechách i v Maďarsku. Biologický servis je dôležitý pre výber a efektívne spracovanie vstupných substrátov a rovnako aj optimalizáciu celkového procesu produkcie bioplynu. Pre maximálnu spokojnosť našim zákazníkom ponúkame viacero variantov našich služieb podľa potrieb konkrétnej bioplynovej stanice. Spoločnosť disponuje vlastným špičkovým analytickým centrom a tiež dostatočným personálnym zázemím, ktoré umožňujú flexibilné zásahy pri riešení prevádzkových potrieb našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov