Pridať inzerát

Marketing Manager - BIORUŽA, s .r. o.

BIORUŽA, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac1000 eur plat plus odmeny, v závislosti od výkonu 1000-2000 eur
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma BIORUŽA, s.r.o., zaoberajúca sa dovozom a predajom prírodnej a BIO bulharskej kozmetiky, hľadá pre svoju spoločnosť marketingového manažéra.

Nehľadáme roky praxe, ale chuť učiť sa a vymýšľať. Ak sa v nasledujúcich riadkoch nájdeš, Potom hľadáme práve Teba!

- Príprava a realizácia marketingových plánov
- Copywritting
- Tvorba a realizácia emailových kampaní B2C/B2B
- Administrácia e-shopu
- Spolupráca s grafikom na tvorbe tlačovín
- Komunikácia s klientami
- Zviditeľňovanie firemnej značky a produktov na relevantných trhoch a sieťach
- Riadenie content a social media tímu pracovníkov
- Riadenie a kontrola influencer marketingu
- Reporting
- Komunikácia s dodávateľmi, objednávanie tovaru
- Fakturácia

- Osobný a profesijný rozvoj
- Motivačné finančné ohodnotenie, stále rastúci príjem
- Už nikdy si nebudeš musieť kupovať kozmetiku, budeš ju u nás skúšať a testovať.
- Skvelý kolektív

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis, motivačný list a prípadné referencie na našu e-mailovú adresu conev@bioruza.sk info@bioruza.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, e-commerce, ekonomika

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Adobe Photoshop - základy
E-mail marketing - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Nezľakneš sa viacerých úloh naraz a problémy vieš vyriešiť
- Máš schopnosť rýchlo sa naučiť o produktoch čo najviac
- Baví ťa vymýšľať nové veci
- Rád/-a pracuješ v kolektíve
- Máš systematické myslenie
- Si bezúhonný/-á

BIORUŽA, s .r. o. je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v
oblasti predaja prírodnej a BIO kozmetiky obchodným partnerom ako aj širokej
verejnosti.
Naša spoločnosť úspešne pôsobí na území Slovenska, Českej
republiky, Bulharska a trhoch v Európy, kde si
vytvorila pevné vzťahy so svojimi obchodnými partnermi.
www.bioruza.sk www.bioruze.cz

Adresa spoločnosti

Rosinská cesta 13
01001 Žilina