Operátor vo farmaceutickej výrobe/Obsluha farmaceutických strojov

Biomin a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Cífer
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo farmaceutickom/potravinárskom priemysle
Manipulácia so surovinami a obalmi potrebnými pre výrobu
Obsluha, nastavovanie výrobných a baliacich strojov, čistenie strojov, základná údržba strojov
Miešanie surovín
Vykonávanie úloh a činností podľa stanovených technologických postupov
Výroba, balenie liekov a výživových doplnkov
Všetky potrebné školenia k pracovnej pozícii budú zabezpečené v dostatočnom rozsahu

Perspektíva, dlhodobá a stabilná pracovná pozícia
Príspevok DDS
Príplatok za sťažené prostredie, príplatok za nadčas, príplatok za individuálny výkon a plnenie stanovených cieľov
Práca na 2 zmeny, pracovná doba od 6.00 do 22.00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Výhoda ukončené štúdium alebo pracovná skúsenosť technického alebo chemického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Technicky zdatný človek
Vysoké pracovné nasadenie
Praktické myslenie
Manuálna zručnosť
Precíznosť
Spoľahlivosť
Samostatnosť
Zvládanie záťažových situácií

Biomin,a.s.- Slovenská farmaceutická spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby originálnych liekov a výživových doplnkov.