Asistentka/asistent predaja BIO obchodu značky BIORGANIC Trnava City Aréna

bio organic s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kollárova 20, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 780 EUR/mesiacvýška hrubej mzdy závisí od skúseností uchádzača v danej oblasti. K hrubej mzde sa pripočítava osobné ohodnotenie do výšky 100EUR a pri splnení plánu, dochádzkový bonus vo výške 20EUR

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do prevádzky bio organic v Trnave v City Aréne hľadáme asistentku predaja zdravej výživy a BIO potravín. Náplň práce: práca s hotovosťou a pokladňou, príjem tovaru, kontrola exspirácií, dokladanie tovaru, komunikácia so zákazníkom, objednávanie tovaru, ochutnávky. Pracuje sa 4 dni v týždni v čase od 9.00 do 19.00 hodiny. Dni, v ktoré sa pracuje sa dajú dohodnúť na osobnom pohovore. Každého, kto má vzťah k zdravému životnému štýlu uvítame. Jedná sa o samostatnú pozíciu na prevádzke.

možnosť zvýhodneného nákupu na zamestnanecké karty
príspevok na stravné z hodnoty 5,10 EUR
príjemné pracovné prostredie
vianočné odmeny
osobné ohodnotenie
vzdelávanie v obore
darčeky na meniny, mdž
príspevok za dochádzku 20EUR mesačne
osobné ohodnotenie do výšky 100Eur mesačne

jedná sa o dlhodobú prácu na pracovnú zmluvu na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú, pravidelný výplatný termín. Seriózny prístup a práca v rozvíjajúcej spoločnosti, ktorá prevádzkuje v rámci Slovenskej republiky jedinečnú sieť bio predajní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
MK Soft - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

záujem o zdravú výživu a BIO potraviny
ochota vzdelávať sa
samostatnosť
príjemné vystupovanie
komunikatívnosť

prevádza bio organic v City Aréne
- zaoberá sa predajom zdravej výživy a BIO potravín

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci