Pridať inzerát

Zástupca vedúceho predajne - Modra

BILLA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Modra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 033 EUR/mesiacMzda vo výške 1033,- € brutto/mesiac (základná zložka mzdy 917,-€ + pravidelná variabilná zložka mzdy do výšky 116,-€) + príplatky za soboty a nedele + stravné 4,-€
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zastupovanie vedúceho predajne v čase neprítomnosti
- Zabezpečenie prezentácie sortimentu v súlade so štandardmi a pravidlami
spoločnosti
- Vedenie zamestnancov, plánovanie dochádzky
- Zabezpečenie odborného a osobnostného rozvoja zamestnancov
- Dosiahnutie plánovaných hospodárskych výsledkov predajne
- Zabezpečenie najlepšieho servisu pre zákazníka prostredníctvom
implementácie štandardov spoločnosti na predajniach

Pracovné benefity:
- Možnosť získať mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady.
- Zamestnanci BILLA, ktorí sú rodičmi detí do 15 rokov, majú možnosť vybrať si 1 týždeň neplateného voľna v čase hlavných školských prázdnin.
- Stravné lístky formou Callio Gastro karty, ktorá zároveň slúži ako BILLA Bonus karta s produktovými zľavami v našich predajniach.
Rodinné benefity:
- Platené voľno pre otca pri narodení dieťaťa.
- Organizujeme pri príležitosti MDD a Mikuláša spoločenské podujatia pre detí zamestnancov.
- Príspevok pre rodičov prváčika na nákup potrebnej školskej výbavy.
- Organizujeme pobytové a denné detské tábory pre detí našich zamestnancov.
Benefity v oblasti zdravia, športu, kultúry:
- Organizujeme rôzne športové turnaje a podujatia (beh, futbal, joga).
- Možnosť získať Multisport kartu a ďalšiu kartu pre rodinného príslušníka.
- Organizujeme rôzne kultúrne podujatia (koncerty, divadelné predstavenia),
turistické a voľnočasové aktivity (spoločné výstupy na hory, splavy riek, lyžovačky a poznávacie výlety).
Sociálne benefity:
- Odmena pri pracovnom jubileu 5, 10, 15 a 20 rokov v spoločnosti.
- Príspevok pri odchode do dôchodku vo výške dvojnásobku priemernej mzdy zamestnanca.
- Nárok na 2 dni pracovného voľna s náhradou mzdy na vlastnú svadbu, svadbu dieťaťa alebo rodiča.
Produktové zvýhodnenia :
- Zľava 7,5 % pred zdanením na predávaný tovar v BILLA predajniach
- Zľava 10 % pre dve osoby do kina Cinemax pri preukázaní sa BILLA Bonus kartou
- Zľavu 20 % do AquaCity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s vedením kolektívu
- flexibilita a aktívny prístup k práci
- orientácia na hospodárske výsledky
- tímovosť
- príjemné a ústretové vystupovanie

BILLA Slovensko, člen skupiny REWE, je jedným zo supermarketových lídrov v potravinárskom obchode na Slovensku.
Pod značku REWE prešiel koncern BILLA v roku 1996 a v tej dobe sa stal s 11 000 predajňami, 200 000 zamestnancami a 350 000 miliardami šilingov (t. j. 25 435 miliardy eur) obratu ročne najväčším podnikateľským subjektom v Európe.

Aktivity firmy BILLA s.r.o. v Slovenskej republike začali 25. 11. 1993 otvorením prvej filiálky v Trnave. V súčasnosti predáva BILLA v Slovenskej republike potravinársky a rýchloobrátkový tovar vo viac ako 158 supermarketoch a zamestnáva takmer 4500 pracovníkov.

Dobrá poloha predajní v mestách, sortimentná pestrosť i kvalita tovaru, firemne kultivovaná komunikácia so zákazníkom – to sú popri zamestnancoch základy, prečo sa obchodu BILLA na Slovensku darí stále viac.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bajkalská 19/A
821 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Franciscy
E-mail: poslať životopis