Pridať inzerát

Čašník - barista - runner

bigos s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 6 EUR/hod./čašníci + % z predaja/ čašníci, baristi - príplatky za akcie, svadby a pod.
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rozrastajúceho sa tímu a do novej prevádzky hľadám
čašník
barman
runner

možnosť ubytovania
po odpracovaní 6 mesiacov - gopass jasna 2022/23 ako zamestnanecký benefit
môžeš pracovať v krásnom prostredí hradu/kaštiela/ alebo lyžiarskeho strediska
sme rodinný podnik

Uchádzač o prácu si môže určiť preferenciu miesta výkonu práce - lyžiarske stredisko Jasná alebo ikonické miesto Grand Castle
Pozície sú vhodné aj pre študentov počas letných prázdnin

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegov s ešte štipkou chuti pre prácu v gastronómii a hotelierstve. Úsmev veľká výhoda, kvapka intelektu nad zlato.
Tvoja mzda sa bude odvíjať od zručností a praxe. Záleží iba na tebe čo dokážeš a o akú mzdu zabojuješ. Tímový hráč ak si, tak super, lebo sme celkom už kolektív. Extrovert bonus pre teba. Zmysel pre čistotu & zodpovednosť

Sme Iglobrothers!
Partia bláznov, čo stále verí v gastro a turizmus na Liptove,
Prevádzkujeme Hotel Ostredok*** v Jasnej
www.ostredok.sk

ig:
@iglobrothers @hotel_ostredok

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci