Pridať inzerát

Pracovník pneuservisu a autoskla

BICAR s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zábranie 38, Hlohovec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.Brutto: 700 až 1500€ koncoročné odmeny podľa výkonu a odvedenej práce.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava a výmena autoskiel, pneuservisné práce.

doplnkové odmeny, platené nadčasy, firemné oblečenie, príspevky na stravu, celoročné vzdelávanie, školenia a kopa iných výhod

Pevná pracovná doba v pneuservise. Sklá sa menia podľa požiadaviek dopravcov, takže je potrebná časová flexibilta.
Komplet zaškolíme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technicky zrucny, flexibilny, príjemné vystupovanie a dobra nalada

Servis a opravy vozidiel. Kuriérske služby