Pridať inzerát

Servisný technik - Senec

BiBOX s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 300 EUR/mesiac+ bonusy a osobnostné ohodnotenie v závislosti od šikovnosti a samostatnosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pozostáva najmä z:
• rozoberanie, oprava a následné skladanie počítačov/notebookov
• inštalácia programov/operačných systémov
• odvírenie, optimalizácia počítačov
• výmeny batérií, LCD displejov, dotykových plôch mobilných telefónov/tabletov
• predaj počítačov a notebookov
• prijímanie zariadení na servis (evidencia zariadení v internom systéme)
• obsluha a komunikácia so zákazníkmi
• práca s pokladňou: hotovosť a platobný terminál.

• práca v mladom dynamickom a rýchlo rozširujúcom sa kolektíve
• zdieľanie našich dlhoročných skúseností v oblasti servisu notebookov, telefónov a tabletov
• zamestnanecké zľavy na tovar a služby

Ak ťa naša pracovná ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis a v skratke napíš, prečo by sme si mali vybrať práve teba. Kľudne sa pochváľ svojimi skúsenosťami a zručnosťami v servise notebookov a telefónov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Android - Pokročilý
Apple iOS - Mierne pokročilý
Apple MacOS - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo by si mal spĺňať?
• analytické myslenie v rámci hľadania porúch
• cit pre jemnú prácu s elektronickými zariadeniami
• skúsenosti so servisom PC, notebookov a telefónov výhodou
• komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
• samostatnosť a zodpovednosť pri riešených zákazníckych požiadaviek
• 100% odvedená práca
• schopnosť a záujem učiť sa nové technológie, pracovné postupy

Servis výpočtovej techniky, it riešenia na mieru pre firmy a jednotlivcov, tvorba webových stránok, predaj a pozáručný servis repasovaných pc a notebookov, oprava telefónov, tabletov, notebookov, pc...

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Lichnerova 116/8
903 01 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Sarvaš
E-mail: poslať životopis