Pridať inzerát

Letná brigáda pre administratívny úsek spoločnosti

BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: BIA Plastic and Plating Technology Slovakia, s.r.o., , Čab-Nové Sady
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,71 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výpomoc administratívnemu úseku spoločnosti,
- skenovanie a párovanie dokumentov,
- kopírovanie dokumentov,
- práca so systémami Word a Excel,

- možnosť využívať firemnú dopravu,
- možnosť získať nové skúsenosti a zručnosti,
- nadviazanie známosti pre prípadnú budúcu spoluprácu,

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite svoj štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Všetkým záujemcom o uvedenú pozíciu vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú daným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Všeobecné, Obchodná akadémia

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

- záujem učiť sa nové veci
- precíznosť
- zodpovednosť k práci
- samostatnosť

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť BIA je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov