Práca na polovičný úväzok pre mamičky a dôchodcov (Operátor/ka výroby)

BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čab
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 610 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vystrihovanie plastových komponentov spojené s vizuálnou kontrolou finálnych výrobkov
* ukladanie skontrolovaných finálnych výrobkov do baliacich obalov
* rozdelenie poškodených finálnych výrobkov podľa typu chyby
* vykonávanie záznamov o výsledkoch kontroly do IS
* pracovná doba: ranná 7:30 - 14:00

✔ práca na polovičný úväzok
✔ 3 mesiace skúšobná doba
✔ príplatky podľa zákonníka práce + polročný dochádzkový bonus, druhý polročný dochádzkový bonus (podľa interných pravidiel)
+ iné benefity, ktoré budú prezentované na osobnom pohovore
✔ na výber: stravné lístky dobíjané na Edenred kartu alebo stravovanie v závodnej jedálni
+ po prvom odpracovanom mesiaci príspevok každý mesiac na občerstvenie
✔ pitný režim zabezpečený počas celého dňa
✔ kompletne vybavené kuchynské priestory určené na prestávky a odpočinok
✔ šatňa so samostatnou sanitou a s vlastnou skrinkou na uschovanie svojich vecí
✔ OOPP zadarmo s logom spoločnosti
✔ práca prevažne v sede, vhodnejšia pre ženy
✔ práca pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť
✔ príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív
✔ možnosť využívať ZADARMO firemnú dopravu zo smeru Nitra – Lužianky – Zbehy – Čab

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite svoj štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Všetkým záujemcom o uvedenú pozíciu vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú daným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zrak (okuliare sú povolené)
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- precíznosť
- trpezlivosť

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť BIA je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov