Pridať inzerát

Materiálový disponent / Materiálová disponentka

BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Čab
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zodpopovedný/á a spoľahlivý/á?
Máš rád/rada vo veciach poriadok?
Rád/Rada pracuješ na počítači?
Práca v tíme Ti nie je cudzia?
Si otvorený/á novým výzvam?

Ak si si na všetky otázky odpovedal/a ÁNO, ponúkame Ti prácu pre našu spoločnosť.

Tvojou náplňou práce by bola evidencia skladových zásob na oddelení údržby, evidencia produktov na sklade, kontrola spotreby náhradných dielov, dopĺňanie chýbajúcich dielov, podávanie reportov o stave zásob a starostlivosť o poriadok v skladových priestorov svojho oddelenia.

Pracovať budeš v tíme so skvelou partiou ľudí, tak neváhaj a pridaj sa k nám.

- práca pre medzinárodnú, dynamickú a narastajúcu sa spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle
- motivujúce pracovné prostredie s dôrazom na tímového ducha
- podpora šikovnosti a rozvoj zamestnancov
- možnosť osobného rozvoja a získanie pracovného zázemia v spoločnosti s možnosťou plného úväzku
- stravovanie dvoma spôsobmi (obed v jedálni alebo stravné v hodnote 3,83€ /deň na stravovacej karte)
- možnosť zapojiť sa do MultiSport programu
- zabezpečená doprava ZADARMO
- školenia potrebné k plnohodnotnému pracovnému výkonu

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite svoj štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Všetkým záujemcom o uvedenú pozíciu vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú daným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Vhodné aj pre študenta

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V prípade, že máte záujem počas štúdia nabrať skúsenosti s prácou pre medzinárodnú spoločnosť, vidieť ako to v skutočnosti funguje a využiť svoje poznatky v praxi, neváhajte nám zaslať svoj životopis. Hľadáme mladého, zodpovedného, dynamického človeka, ktorému zabezpečíme osobnostný rozvoj a možnosť ostať v spoločnosti aj po ukončení štúdia.

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť BIA je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

283
951 24 Čab