Pridať inzerát

Obchodný manažér medicínskeho poradenstva

BHR medical s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacMzda záleží od pracovných skúseností daného uchádzača a vzájomnej dohode. Skladá sa z fixnej zložky a variabilnej- na základe dosiahnutých výsledkov za zverené prevádzky.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie potencionálnych obchodných partnerov
- prezentovanie produktov spoločnosti
- dohadovanie podmienok obchodného zastúpenia, podpisovanie zmlúv
- zodpovednosť za dosahovanie strategických cieľov za zverený región
- analyzovanie potenciálu a obchodných príležitostí, navrhovanie a realizovanie rozhodnutí s cieľom maximalizovať výkonnosť regiónu a tímu

- práca v mladom kolektíve prosperujúcej firmy
- služobný automobil, notebook, mobilný telefón
- zodpovedajúce ohodnotenie v závislosti na pracovných výsledkoch
- možnosť ponúkať unikátny produkt

Životopis zasielajte na uvedenú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, kt. spĺňajú vyššie uvedené kritériá.
Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Aspoň ročné skúsenosti ako obchodný manažér

Počet rokov praxe

1

Čo hľadáme?
- obchodné a negociačné zručnosti, komunikatívnosť
- obchodný drive, profesionálne vystupovanie
- pro-zákaznícka orientácia, orientácia na cieľ a výsledky
- ambicióznosť, odvaha a silná motivácia
- samostatnosť, zodpovednosť
- ochota cestovať
- presnosť a precíznosť

BHR medical, s.r.o. je progresívna spoločnosť rozvíjajúca sa v odbore zdravotníctva. Poskytuje medicínske poradenstvo, testovanie, konzultácie prostredníctvom online diagnostiky. Veríme, že tele-medicína je budúcnosťou poskytovania zdravotnej starostlivosti a ako kvalitný a dostupný zdroj informácií pre jednotlivcov i pre firmy.

www.covidtestbhr.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov