Pridať inzerát

Prevádzkový manažér MOM

BHR medical s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 - 2 500 EUR/mesiacMzda záleží od pracovných skúseností daného uchádzača a vzájomnej dohode. Skladá sa z fixnej zložky a variabilnej- na základe dosiahnutých výsledkov za zverené prevádzky.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažment, zabezpečenie a rozvoj zverených mobilných odberných miest (Nitra, Trnavský kraj)
Zaškolenie pracovníkov do pracovného postupu, správa personálu a smien, koordinácia chodu MOM podľa aktuálnych predpisov a nariadení príslušných orgánov.
Sledovanie stavu zásob na dennej báze a následné zabezpečenie logistiky a skladových zásob pre MOM.
Zodpovednosť za dosahovanie strategických cieľov za zverené prevádzky MOM.
Analyzovanie výkonností jednotlivých oblastí, navrhovanie a realizovanie rozhodnutí s cieľom maximalizovať výkonnosť regiónu a tímu.

Vedomosť o chode MOMiek (AG a PCR test) z predošlých skúseností je viac než vítaná!

- práca v mladom kolektíve prosperujúcej firmy
- služobný automobil, notebook, mobilný telefón
- zodpovedajúce ohodnotenie v závislosti na pracovných výsledkoch

Životopis zasielajte na uvedenú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, kt. spĺňajú vyššie uvedené kritériá. Uprednostňujeme uchádzačov, kt. majú znalosti v oblasti chodu MOMiek.
Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Aspoň 2 ročné skúsenosti s manažmentom obchodnej prevázdky

Počet rokov praxe

2

Čo hľadáme?
*Vysoké pracovné nasadenie a ochota flexibility
* SAMOSTATNOSŤ
*Koordinačné, logistické a manažérske predpoklady
* Logické, analytické a zároveň strategické myslenie
* Schopnosť učiť sa nové veci a poznatky
* Vytrvalosť
* Odolnosť voči stresu
* Preukázateľné leaderstvo a schopnosť motivovať a rozvíjať svojich podriadených

**Uprednostňujeme uchádzačov s bydliskom v Nitre a jej okolí.

BHR medical, s.r.o. je progresívna spoločnosť rozvíjajúca sa v odbore zdravotníctva. Poskytuje medicínske poradenstvo, testovanie, konzultácie prostredníctvom online diagnostiky. Veríme, že tele-medicína je budúcnosťou poskytovania zdravotnej starostlivosti a ako kvalitný a dostupný zdroj informácií pre jednotlivcov i pre firmy.

www.covidtestbhr.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov