Pridať inzerát

Mzdová účtovníčka / personalistka

BETPRES, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vranov nad Topľou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacIné zložky mzdy, 13.plat, odmeny...
  • Termín nástupu: 1.12.2020

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- personálna agenda zamestnancov (povinnosti súvisiace s nástupom,
priebehom a ukončením pracovného pomeru zamestnanca)
- evidencia a spracovanie dochádzky zamestnancov, stravných poukážok
- mzdová agenda zamestnancov (spracovanie miezd, exekúcií, ročných zúčtovaní
dane, prihlášky/zmeny/odhlášky zamestnancov, mesačné výkazy, štatistiky,
komunikácia s príslušnými inštitúciami)
- objednávanie a evidencia OOPP
- spolupráca s audítorom, zdravotnými poisťovňami, sociálnou poisťovňou a
ostatnými inštitúciami
- ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

práca v dynamickej a rastúcej spoločnosti
možnosť ďalšieho vzdelávania
možnosť osobnostného aj profesného rastu
mobilný telefón
firemný sociálny program
motivačné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

UPOZORNENIE:
V prípade záujmu zasielajte prosím svoje žiadosti spolu s profesijným životopisom a Vaším súhlasom na spracovanie osobných údajov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov na našu e-mailovú adresu alebo poštovú adresu. Po ukončení výberového konania budú zlikvidované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

podmienkou
5

- samostatnosť
- komunikatívnosť
- flexibilita
- zodpovednosť
- schopnosť zvládať stres
- prax na rovnakej pozícii podmienkou
- lojalita

Dynamicky rastúca stavebná spoločnosť, ktorá realizuje obchodné, priemyselné a občianske stavby na kľúč, v rámci celého Slovenska.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Boženy Němcovej 1698
093 01 Vranov nad Topľou