Pridať inzerát

Statik, konštruktér

Beťkoprojekt s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ružomberok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac+ odmeny
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj budúci kolega,
Tvoríme a projektujeme rôzne priemyselné, občianske, obchodné, bytové, polyfunkčné a
špecifické stavby. V našom tíme nájdeš špecialistov na statiku a konštruktérov, od ktorých
sa môžeš veľa naučiť.

Držíme sa motta „tvorivo, efektívne a precízne. Našou víziou je dodávať najkvalitnejšie
riešenia a služby s tým spojené. Každý projekt je rovnako dôležitý.

Radi ťa uvítame v našom tíme. Ak máš má záujem o vzdelávanie a rast vo svojom odbore
dáme ti možnosť pracovať na zaujímavých projektoch, odovzdáme ti naše know-how či
preplatíme školenia v programoch, v ktorých budeš tvoriť projekty.

Keďže situácia na Slovensku nie je momentálne priaznivá, ponúkame flexibilnejší pracovný
čas a po zaškolení možnosť čiastočnej práce na home office.

Okrem toho sme partia ľudí, ktorých baví spolu pracovať. Sme večne veselí, športovo a
kultúrne založení. Môžeš sa tešiť na akcie v lete ako volejbalový turnaj či v kotli varené
halušky od šéfa, turistiku, vianočný večierok či oslavy narodenín. V našom kolektíve je práca
zábavou, zistíš o čom je život.

Tvojou úlohou bude:
- vypracovanie projektovej dokumentácie pre projekty pozemných stavieb
- vypracovanie výrobných dokumentácii prefabrikovaných žb konštrukcií a oceľových
konštrukcií

Ak ťa naša ponuka zaujala, budeme veľmi radi, ak sa staneš súčasťou nášho kolektívu.

● flexibilná pracovná doba
● možnosť osobného rozvoja a odborného rastu pod vedením skúsených odborníkov
● práca v dynamickom kolektíve
● pravidelné teambuildingové aktivity
● stabilné pracovné podmienky
● po zapracovaní dobré finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, statika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý
SCIA Engineer - základy
TEKLA Structures - základy
Allplan - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1
1

www.betkoprojekt.sk
- projekčná a statická kancelária zaoberajúca sa projektovaním stavieb pozemného staviteľstva
- zabezpečuje projekty pre stavebné povolenie a realizačné projekty,
statické výpočty a posudky, projekty betónových, oceľových a drevených konštrukcií,
- výrobné dokumentácie oceľových a betónových konštrukcií
- komplexné projekty pozemných stavieb, energetické certifikáty,
- celková koordinácia stavieb,

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

A.Bernoláka 1433/38
03401 Ružomberok

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľudovít Beťko
Tel.: +421903778869
E-mail: poslať životopis