Pridať inzerát

Účtovník / účtovníčka

BETAMONT s.r.o., Zvolen

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lieskovská cesta, Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 950 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta + 23% variabilná zložka vyplácaná každý mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia, účtovanie, odpisovanie a inventarizácia investičného a drobného majetku
- účtovanie došlých faktúr vrátane kontroly ich náležitostí v zmysle platných zákonov
- sledovanie saldokonta, mesačná kontrola pridelených účtov
- interná administratíva, plnenie operatívnych úloh
- spolupráca pri mesačných závierkových činnostiach a pri audite
- sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve

- príspevok na stravovanie
- vlastné rekreačné zariadenie
- pružný pracovný čas
- príspevky na rekreáciu, športové a kultúrne podujatia
- príspevok zamestnávateľa na DDS

Informácie o výberovom konaní

Odpovedať budeme len vybraným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť účtovných a daňových zákonov
- znalosť účt. softvéru Softip SAP Business 1 - výhodou (nie podmienkou)
- samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť

Spoločnosť zameraná na vývoj, projekciu, montáž, servis a údržbu:
- inteligentných dopravných systémov pre cesty a železnice
- systémov na určenie evidenčného čísla vozidla, meranie nápravových tlakov, celkovej hmotnosti, rozmerov a rýchlosti vozidiel v cestnej sieti a mestách, predselekcia nadlimitných vozidiel
- zabezpečovacích a oznamovacích zariadení pre železnice
- diagnostických systémov pre zabezpečenie ochrany železničnej dopravnej cesty a jej konštrukcií
- informačných systémov diaľníc a tunelov
- technológií pre riadenie dopravy na cestách, diaľniciach, v tuneloch

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BETAMONT s.r.o.
J. Jesenského 1054/44
960 03 Zvolen