Administratívny pracovník s nemeckým jazykom – banská bystrica - 6 hod. skrátený úväzok

Best Job, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 000 EUR/mesiac– bonusy, odmeny k platu až do výšky 1000 €/ mesiac
  • Termín nástupu: 01.02.2022
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmime šikovného, zodpovedného človeka, ktorý plynule komunikuje v nemeckom jazyku, na pozíciu administratívneho pracovníka do našej firmy v centre Banskej Bystrici.
Pracovná doba: od 8:30 do 15:00 (6 hod. SKRÁTENÝ ÚVÄZOK)
Nástupný Plat: 700,- € / mesiac + odmeny až do výšky 300 - 1000,- €/ mesiac
Po skúšobnej dobe zvýšenie: dohodou
Miesto práce: Horná 65 A, Banská Bystrica

– vybavovanie emailov,
– mailová a telefonická komunikácia so zakaznikmi,
– zodpovednosť za pridelených klientov,
– vyhľadávanie vhodných kandidátov na obsadzované pracovné pozície,
– realizácia pohovorov s uchádzačmi o zamestnanie,
– práca s PC,
– spravovanie webovej stránky
– vypracovanie nových projektov

– výhodné platové podmienky
– práca v dynamickom kolektíve
– bonusy, odmeny k platu až do výšky 1000 €/ mesiac
– flexibilný pracovný čas
– možnosť kariérneho rastu
– flexibilita
– uvedené jazykové znalosti sú podmienkou!

(znalosť anglického jazyka aj iných jazykov je výhoda)

Kontakt: Vaše životopisy v slovenskom jazyku so súhlasom na spracovanie osobných údajov posielajte na e-mailovú adresu:
info@best-job.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2022 (ostáva ešte 8 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme úspešná, dynamická slovenska spoločnosť, pôsobiaca v oblasti medzinárodnej personalistický. Pôsobíme v krajinách EU: Nemecko, Holandsko, Belgicko, atd. Neustále rozširujeme spoluprácu so zahraničnými krajinami. Ponúkame kvalitne pracovné pozície: opatrovateľka, hotelový personal, atd, hľadáme najvhodnejších kandidátov pre našich klientov. Okrem toho poskytujeme odbornú podporu v oblasti personalistiky či pracovného práva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

HR

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

www.best-job.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt