Kuchár /-ka pre GRAND RIVER PARK alebo SHERATON Hotel Bratislava

Best Hotel Properties a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 300 EUR/mesiacKonkrétna výška mzdy podľa dojednanej pozície. Do základnej mzdy nie sú započítané zákonné príplatky za prácu cez víkendy, cez sviatky. PLUS výkonnostné odmeny a možný performance bonus podľa výsledkov. A to všetko na zmluvu !
  • Termín nástupu: 15.10. 2021 alebo DOHODOU

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po dlhšej odmlke na základe reštrikcii a všetkých opatrení, kedy sme však NEPREPÚŠŤALI. znovu fungujeme. Záujem hostí je značný, a preto rozširujeme náš tím a prijímame.

Momentálne AKTUÁLNE RAŇAJKOVÝ KUCHÁR /- KA a CHEF DE PARTIE...(no ak máš iné ambície, stačí nás kontaktovať a dohodneme sa) tam potrebujeme posilniť naše tímy pod vedením či už vyhláseného Chefapána Žídeka v Grande alebo skúseného Exec Sous Chefa Roba Dukona zo Sheraton, oba z portfólia jednej z najväčšej hotelovej spoločnosti sveta -Marriott International.

Si mladý začínajúci kuchár? Alebo skusený harcovník? Zašli nám prosím svoje CV, dohodneme si pohovor a ostatné je už len na vzájomnej zhode...

Ak snívaš vyššie, určite by si mal mať znalosť:

• štandardných postupov týkajúcich sa prípravy jedla, skladovanie a sanitácia
• ovládať položky menu, ich recepty, výrobné metódy a prezentačné normy
• dodržiavať štandardy
• napomáhať pri kontrolovaní nákladov potravín
• spolupracovať v rámci tímu a iné kuchárske cnosti...

ale ako píšem, osobný pohovor nám to celé ozrejmí na oboch stranách

*Zamestnanecká strava nad rámec zákona úplne zdarma v hotelovej kantíne
*Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
*Zamestnanecká zvýhodnená cena ubytovania v hotelovej sieti po celom svete
*Komfortná a kvalitná uniforma, jej čistenie zdarma

a mnoho iných benefitov podľa internej smernice

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí najviac spĺňajú stanovené kritéria budu pozvaní na osobný pohovor.

S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle zákona Zákon č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Tento súhlas vložte do e-mailu, nie do prílohy. Prosím použite presnú formuláciu.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2021 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vyučenie v obore alebo rekvalifikácia

- Silná orientácia na zákazníka
- no zároveň tímový hráč
- chuť pracovať
- prívetivé a ochotné správanie
- zmysel pre poriadok a precíznosť
- čistý výpis z registra trestov
- zdravotný preukaz a tzv. hygienické minimum

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton a Crowne Plaza ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties a.s. je jedna z najväčších verejne obchodovateľných spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Ak vidíš svoje uplatnenie sa v najlepších hotelových službách v meste, neváhaj a pošli nám svoje CV.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hodžovo námestie 2
811 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Bursik
E-mail: poslať životopis