Pridať inzerát

HR & Payroll Specialist pre Hotel Crowne Plaza Bratislava

Best Hotel Properties a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 1 800 EUR/mesiacFinančné benefity, príp. bonusy podľa internej mzdovej a benefitovej smernice
  • Termín nástupu: 1. resp. 15. 11.2022 príp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tykáte si so Zákonníkom práce? SOFTIP (alebo aj iné mzdové programy) sú Vaši štandardní pracovní kamaráti? Kompletne spracovať 100 + zamestnancov ( TPP, brigádnikov a dohodárov) od prihlásenia až po výplatu na účet a všetky súvisiace náležitosti je bežnou pracovnou rutinou? Dôslednosť v práci Vás presne vystihuje ? Bežná, nie oxfordská angličtina nerobí problém? Denná komunikácia v práci s kolegami Vám neprekáža?

Tak potom tu nemusím rozpisovať všetky detaily. Tie si obšírne povieme na osobnom pohovore.

Možno ešte doplním - pozícia je na TPP a práca z domu, najmä u nás v 24/7 hotelierstve, nie je štandardom, preto neponúkame.

Nástup ideálne k 01. či 15.11.2022, no môžme sa dohodnúť aj na inom dátume.

A dôležitá technická poznámka záverom:
pod túto pozíciu u nás nespadá nábor / recruiting a ani tréningy, čo sú ďalšie samostatné pozície v rámci našich hotelových HR štruktúr.
Avšak aktívna spolupráca či občasné zastúpenie na niektoré, najmä administratívne procesy je bežné.
Sme predsa jedno oddelenie ;)

* Kvalita a lokalita pracoviska (4* hotel, samostatná kancelária a centrum mesta...)
* Zamestnanecká strava nad rámec zákona úplne zdarma v hotelovej kantíne.
* Neskutočné zamestnanecké ceny ubytovania v hotelovej sieti IHG po celom svete.
* A množstvo ďalších (25) finančných aj nefinančných benefitov podľa internej smernice, o
čom si viac povieme na osobnom pohovore, príp. zašlem na vyžiadanie.

Nie nadarmo sme každoročne finalistami ocenenia Naj-zamestnávateľ ;)

Svoju ŽIADOSŤ S ROZVINUTÝM MOTIVAČNÝM LISTOM zasielajte prosím na uvedený kontakt.

Na osobný pohovor budú prizvaní len vybraní uchádzači spĺňajúci čo najviac naše očakávania zo zadania inzerátu. Ďakujem za pochopenie a akceptáciu našich postupov a už vopred sa ospravedlňujem tým uchádzačom, ktorých sme nepozvali na osobný pohovor a prajem im veľa šťastia v hľadaní vhodného uplatnenia sa.

V prípade, že Vás nekontaktujeme, za čo sa už vopred ospravedlňujeme, ale kritériá sú nastavené jasne, Vaše osobné údaje nebudú použité vo výbere na túto pozíciu a v databáze uchádzačov o zamestnanie.
V zmysle zákona zakon c. 18/2018 Z. z.o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti Best Hotel Properties so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ideálne PaM (nie je podmienka)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

HR - mzdy, personalistika, dochádzky...

Počet rokov praxe

2

Komunikácia, počúvanie a snaha pomôcť ako základ dobrého HRistu, pretože NÁŠE HR je často aj bútľavou vŕbou zamestnancov.
Empatia na vysokej úrovni
Pedantnosť pri spracovávaní administratívy.
Úsmev ktorý odzbrojuje
a Common Sense, po našom "chochmes", lebo všetko so všetkým súvisí, stačí to len dobre pospájať a potom už len používať :)

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton a Crowne Plaza ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties a.s. je jedna z najväčších spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov