Pridať inzerát

Bellboy/Portier

Best Hotel Properties a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacDo základnej mzdy nie sú započítané príplatky za prácu cez víkendy a sviatky. Rovnako tak tipsy ci podiel na tzv. portridge service
  • Termín nástupu: 1.11. 2021 alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do GRAND HOTELA RIVER PARK hľadáme posilu.

Rád komunikuješ, pracuješ s ľudmi a rád by si skúsil prácu v hoteliérstve či sa stal trvalým členom prestížnych medzinárodných hotelov v Bratislave?

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Ak si dynamická a zodpovedná osobnosť, ktorá sa nebojí práce a rád pracuje s ľuďmi, dokážeš pracovať s vysokým nasadením vo 5* prostredí, dohovoríš sa po anglicky, tak neváhaj a reaguj.

Náplň práce:
- podávanie informácií prichádzajúcim hosťom do hotela
- pomoc s batožinou
- koordinácia parkoviska a parkovanie vozidiel hostí= vodičský preukaz potrebný
- poskytovanie pomocných prác na recepcii

Na uvedenej pozícii sa pracuje v dvojzmennej prevádzke.

* Zamestnanecká strava zdarma v hotelovej kantíne
*a mnoho iných benefitov...
* Zamestnanecká zvýhodnená cena ubytovania v hotelovej sieti po celom svete
* Vlastná uniforma a jej čistenie zdarma

V prípade Vášho záujmu posielajte svoje životopisy v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti.

V prípade, že spĺňate požiadavky na kandidáta uvedené v tomto inzeráte, budeme Vás kontaktovať a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami! V prípade, že Vás nekontaktujeme, Vaše osobné údaje nebudú použité vo výbere na túto pozíciu a v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. V prípade, že spĺňate požiadavky na kandidáta uvedené v tomto inzeráte, budeme Vás kontaktovať a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!
V prípade, že Vás nekontaktujeme, za čo sa už vopred ospravedlňujeme, ale kritériá sú nastavené jasne, Vaše osobné údaje nebudú použité vo výbere na túto pozíciu a v databáze uchádzačov o zamestnanie.
V zmysle zákona zakon c. 18/2018 Z. z.. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti Best Hotel Properties so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vodičský preukaz a najazdene km bez nehody !

Počet rokov praxe

2

- Samostatnosť
- Flexibilita
- Ochota byť vždy nápomocný hosťom
- Prijemný vzhľad a vystupovanie

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton a Crowne Plaza ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties a.s. je jedna z najväčších verejne obchodovateľných spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Ak vidíš svoje uplatnenie sa v najlepších hotelových službách v meste, neváhaj a pošli nám svoje CV.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov