Pridať inzerát

Nočný audítor/Nočný recepčný pre hotel Crowne Plaza

Best Hotel Properties a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hodžovo nám., Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 840 EUR/mesiacDo základnej mzdy nie sú započítané príplatky za prácu cez víkendy a sviatky, výkonnostné odmeny a ročný bonus (do výšky 600€).
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do skvelého kolektívu hotela Crowne Plaza ako Nočný recepčný/ Nočný audítor
• nočný audítor zastrešuje agendu štandardného recepčného hotela počas noci
• zodpovednosť za poskytovanie kvalitných služieb hosťom podľa štandardov hotela
• starostlivosť o plynulý chod recepcie a bezpečnosť v hoteli
• spracovanie príchodov a odchodov, dodržiavanie presných postupov pri check-in/check-out procesoch
• promptné a profesionálne riešenie požiadaviek prichádzajúcich mailom, telefonicky alebo faxom
• spracovanie nočného auditu pre cely hotel, spracovavanie a vytvaranie repotov
• zodpovednosť za držanie peňažnej hotovosti v súlade s pravidlami a špecifikami účtovného oddelenia
• zodpovedanie všetkých otázok hostí a vyriešenie požiadaviek a sťažností hotelových hostí
• zastávanie všetkých procesov a operácií spadajúcich pod Front Office oddelenie vrátane eventov, VIP hostí a príchodu skupiniek

*Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
*Bonusový program až do 600€ (2x ročne)
*Zamestnanecká strava zdarma v hotelovej kantíne
*Refferal program - odporúčanie kandidáta s možnosťou získania odmeny
*Zamestnanecká zvýhodnená cena ubytovania v hotelovej sieti po celom svete
*Zamestnanec mesiaca a roka (získanie finančnej odmeny)
*Teambuildingy a firemné večierky
*Komfortná a kvalitná uniforma, jej čistenie zdarma

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. V prípade, že spĺňate požiadavky na kandidáta uvedené v tomto inzeráte, budeme Vás kontaktovať a tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!
V prípade, že Vás nekontaktujeme, za čo sa už vopred ospravedlňujeme, ale kritériá sú nastavené jasne, Vaše osobné údaje nebudú použité vo výbere na túto pozíciu a v databáze uchádzačov o zamestnanie.
V zmysle zákona zakon c. 18/2018 Z. z.o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti Best Hotel Properties so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.1.2020 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- silná orientácia na zákazníka
- znalosť anglického jazyka (zahraniční hoteloví hostia)
- presne a promptne plniť požiadavky hostí
- predvídať požiadavky hostí
- preukázať "úslužný" prístup
- komunikačné a prezentačné schopnosti
- motivácia pracovať v dynamickom prostredí hotela
- prax na pozícii v hotelovom odvetví je výhodou
- ochota pracovať v noci

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton a Crowne Plaza ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties a.s. je jedna z najväčších verejne obchodovateľných spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Ak vidíš svoje uplatnenie sa v najlepších hotelových službách v meste, neváhaj a pošli nám svoje CV.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hodžovo námestie 2
811 06 Bratislava