Predavač/Predavačka v stánku s ovocím a zeleninou, tržnica Freshmarket

Best Food Source, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rožňavská 1a, 831 04 Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegynku na posilnenie nášho tímu v predajni s exotickým ovocím a zeleninou v tržnici Freshmarket. Hľadáme samostatného, zodpovedného predajcu/predajkyňu do stánku, ktorého náplňou práce bude nasledovné:
• predaj, komunikácia a starostlivosť o našich zákazníkov
• zodpovednosť za tovar v stánku, poradenstvo
• starostlivosť o poriadok na pracovisku
• dopĺňanie a vystavovanie tovaru
• práca s pokladňou
• práca v hodinách od 8:00 - 18:00 hod

• neustále vzdelávanie v oblasti ovocia, zeleniny a zdravej výživy
• komunikácia s ľuďmi, zaujímavá a dynamická práca
• zamestnanecké zľavy
• práca v mladom kolektíve
• ponúkame prácu štyri dni do týždňa (pondelok, utorok, streda a štvrtok)

Svoj životopis prosím zasielajte na e-mailovú adresu office@bestfood.sk

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

prax nie je nutná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- dochvíľnosť
- znalosť anglického jazyka je výhodou

Spoločnosť sa zaoberá predajom a distribúciou exotického ovocia.
Distribúcia čerstvých potravín, sušeného ovocia, orechov a zdravých potravín pre zákazníkov, do supermarketov, gastronómie a veľkoobchodov zo všetkých odvetví.
Úspešná a dynamicky sa rozvíjajúca firma.

www.bestfood.sk

Adresa spoločnosti

Trenčianska 53
821 09 Bratislava