Pridať inzerát

Obchodný zástupca so zameraním na predaj kávy

BEST COFFEE DISTRIBUTION, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy je 1.100 EUR + variabilná mesačná zložka mzdy podľa hodnotiacich kritérií plnenia mesačného plánu. Priemerná mzda na tejto pozícii sa po zapracovaní pohybuje v rozmedzí od 1.300 EUR - 2.500 EUR (brutto) mesačne
  • Termín nástupu: ASAP alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:
- hľadanie nových klientov
- starostlivosť o existujúceho klienta
- súčasťou práce je technická kontrola kávovej technológie
- poskytnutie kvalitného poradenstva a pomoc zákazníkovi s výberom vhodného produktu
- prezentácia produktov spoločnosti a poradenstvo
- vypracovanie cenových ponúk

- k dispozícii zverené služobné vozidlo, notebook a mobil
- pridelenie klientov z databázy na začiatku spolupráce (špeciálna podpora k variabilnej zložke mzdy)

Uprednostňujeme prax v oblasti predaja kávy a servisovania kávovarov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

predaj kávy

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

barista, práca s klientom, obchodný zástupca v oblasti predaja kávy, servisný technikov kávovarov

- vysoké pracovné nasadenie
- obchodnícky duch
- dobré prezentačné a komunikačné zručnosti
- príjemné profesionálne vystupovanie
- ochota vzdelávať sa
- odborne aj profesionálne rásť
- samostatnosť
- časová flexibilnosť
- zodpovednosť

Sme slovensko-talianska spoločnosť, ktorá sa zaoberá distribúciou a predajom kávy značky Hausbrandt.
Našimi zákazníkmi sú kaviarne, hotely a reštaurácie po celom Slovensku, ako aj privátna klientela.